Milionerzy: jakiej pasji oddawał się Paul Newman?

2021-06-16 20:05 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Jakiej pasji oddawał się Paul Newman? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Jakiej pasji oddawał się Paul Newman? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) pływaniu synchronicznemu B) rajdom samochodowym C) uprawie baobabów D) hodowli jedwabników.

Jakiej pasji oddawał się Paul Newman? 

Tak brzmiało pytanie za 20 tysięcy złotych. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba, do której dodzwonił się uczestnik, sugerowała odpowiedź B) rajdom samochodowym. Uczestnik zaznaczył właśnie taką odpowiedź i była to dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE