Milionerzy: błam to...

2021-06-17 20:10 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Błam to... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Błam to... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) wielka prośba B) sztuczne złoto C) zszyte skóry futerkowe D) futrzana czapka. 

Błam to...

Tak brzmiało pytanie za 20 tysięcy złotych. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela, ale ten niestety również nie znał odpowiedzi. Uczestnik wykorzystał jeszcze jedno koło ratunkowe - pół na pół. Do wyboru pozostały warianty A) wielka prośba oraz C) zszyte skóry futerkowe. Uczestnik zaznaczył ostatecznie C) zszyte skóry futerkowe i była to dobra decyzja, ponieważ to poprawny wariant.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE