Milionerzy

i

Autor: Materiały Prasowe

Miles Davis - na czym grał Concierto de Aranjuez? Milionerzy

2020-12-23 18:30

Miles Davis - na czym grał Concierto de Aranjuez? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Miles Davis - na czym grał Concierto de Aranjuez? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) też na gitarze, B) na skrzypcach, C) na trąbce, D) na flecie.

Miles Davis - na czym grał Concierto de Aranjuez?

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela. Znajomy wskazał C i tak też zaznaczył uczestnik. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź C) na trąbce jest prawidłowa.

QUIZ. Pytania za gwarantowany tysiąc w "Milionerach"! Większość graczy na nich poległa!

Pytanie 1 z 10
Jesli Kosma jest kosmaty, to natura nie pożałowała mu:
ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE