Mikołajkowy Blok Reklamowy - o której godzinie? Kiedy włączyć Polsat?

Święty Mikołaj
Autor: Andrea Piacquadio (Pexels)

W Mikołajki każdy z nas może być świętym Mikołajem. 6 grudnia to idealny dzień, by ofiarować komuś swoją pomoc. Co więcej, można to zrobić, nie wychodząc ani na sekundę z domu. Już po raz dziewiętnasty telewizja Polsat podjęła się zorganizowania wyjątkowej akcji. Mikołajkowy Blok Reklamowy, bo o nim mowa, to doskonała okazja na okazanie wsparcia potrzebującym w tym magicznym dniu. O której godzinie oglądać? Sprawdź szczegóły.

Mikołajkowy Blok Reklamowy to akcja, która świętuje w tym roku swoje 19. urodziny. Jak co roku, tak i w 2022, telewizja Polsat zapowiedziała emisję wyjątkowego pasma reklamowego, z którego dochód zostanie w całości przekazany na konto zajmującej się pomocą dzieciom Fundacji Polsat. 6 grudnia to idealny dzień na pomaganie. Tego dnia obchodzimy tak uwielbiane przez najmłodszych (i nie tylko) Mikołajki. Zgodnie ze zwyczajem grzeczne dzieci otrzymują w tym dniu wymarzone prezenty. Jak jednak wiadomo, wiele dzieciaków marzy jednak nie o górze zabawek i słodyczy, a o pokonaniu chorób, które utrudniają im normalne funkcjonowanie. Dzięki popularnej akcji telewizji Polsat każdy może pomóc potrzebującym najmłodszym i to nie wychodząc ani na sekundę z domu. Już we wtorek 6 grudnia po raz kolejny wyemitowany zostanie Mikołajkowy Blok Reklamowy, a cały dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Polsat.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2022 - GODZINA. Kiedy i o której akcja Polsatu?

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2022 - o której?

Tych reklam nie przełączajcie! Mikołajkowy Blok Reklamowy na Polsacie to realna pomoc potrzebującym. Pasmo reklam, z których cały dochód w oparciu o wyniki oglądalności będzie przekazany na konto Fundacji Polsat, zostanie wyemitowane we wtorek 6 grudnia o godzinie 18:45, przed głównym wydaniem Wydarzeń.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE