Mikołajkowy Blok Reklamowy 2022 - GODZINA. Kiedy i o której akcja Polsatu?

Mikołaj
Autor: Canva

Jak co roku telewizja Polsat zaprezentuje widzom Mikołajkowy Blok Reklamowy, w trakcie którego zbierane będą fundusze na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat. Sprawdźcie, kiedy i o której godzinie należy włączyć telewizor, by pomóc chorym dzieciom. Oficjalna kampania 19. odsłony akcji już wystartowała.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2022 - godzina startu jest już znana. Już po raz dziewiętnasty telewizja Polsat wyemituje specjalny blok reklamowy, z którego cały dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Polsat. Zasady cieszącej się popularnością akcji charytatywnej są bardzo proste - im więcej osób włączy telewizory o konkretnej godzinie i obejrzy zaprezentowane w specjalnym paśmie reklamy, tym więcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na chore i potrzebujące dzieci. W zeszłym roku było to 1,62 mln złotych.  Jak co roku Mikołajkowy Blok Reklamowy 2022 zostanie wyemitowany w Mikołajki, czyli 6 grudnia. Wiadomo już, o której godzinie.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2021 - ile zebrano? Wynik charytatywnej akcji Polsatu

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2022 - o której?

Specjalny blok reklamowy, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat, zostanie wyemitowany już w najbliższy wtorek 6 grudnia, o godzinie 18:45, tuż przed głównym wydaniem Wydarzeń.

Sonda
Czy lubisz obchodzić Mikołajki?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE