Michele Morrone - kim jest aktor, który zagra Massimo w filmie 365 dni?

2019-12-04 20:54 kw
Michele Morrone
Autor: screen Instagram/iammichelemorroneofficial

365 dni to bestsellerowa powieść Blanki Lipińskiej, która nazywana jest polskim Greyem. Książka od samego początku rozchodziła się jak świeże bułeczki, rozkochując w sobie polskich czytelników. Opowiada historię Laury i Martina, którzy wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Podczas pobytu dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się Massimo Toricelli – głowa sycylijskiej mafii. Blanka Lipińska – autorka powieści, od kilku miesięcy zapowiadała, że już wkrótce światło dzienne ujrzy ekranizacja jej książki. Wiadomo już, że w rolę Massima wcieli się Michele Morrone. Kim jest?

Michele Morrone - kim jest aktor, który zagra Massimo w filmie 365 dni? Książka 365 dni od samego początku porównywana jest do Pięćdziesięciu twarzy Greya. Nic w tym dziwnego – znajdziemy w niej mnóstwo pikantnych scen, które wywołują rumieńce na twarzach czytelników. Zgodnie z zapowiedziami autorki bestsellera – Blanki lipińskiej, już wkrótce światło dzienne ma ujrzeć ekranizacja powieści. Kim jest Michele Morrone, który zagra Massimo?

365 dni - fabuła

365 dni opowiada historię Laury oraz Martina, którzy wraz ze znajomymi, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się don Massimo Toricelli - głowa sycylijskiej rodziny mafijnej. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Wówczas, kiedy jego serce przestało prawie bić - przed oczami ujrzał dziewczynę, a dokładnie Laurę. Gdy Massimo przywrócono do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył.

Michele Morrone - kim jest aktor?

Aktor urodził się 3 października 1990 roku w Melegnano. Swoją karierę zaczynał jako model, ale bardzo szybko spróbował swoich sił również w aktorstwie. Występował w takich produkcjach jak Come un delfino, Sirene czy też Ballando con le stelle. Przystojniak wziął również udział we włoskiej edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajął drugie miejsce. Michele był żonaty z projektantką Roubą Saadeh, z którą ma dwóch synów. Para rozwiodła się jednak w 2018 roku. W filmie na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, Morrone wcieli się w głowę sycylijskiej mafii - Massimo. 

Film 365 dni wejdzie do kin 14 lutego 2020 roku.

NAJNOWSZE