Michał Meyer: wiek, wzrost, żona, Magda, teatr, Instagram

2020-11-21 9:56 AW
Michał Meyer
Autor: WBF

Michał Meyer: wiek, wzrost, żona, Magda, teatr, Instagram - te zapytania na temat polskiego aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Michale Meyerze? Jak na razie największą popularność przyniosła mu rola w telenoweli TVN7 Zakochani po uszy, w której wciela się w postać Piotra, jednak Meyer ma na koncie wiele ról filmowych i serialowych. Widzowie mogą kojarzyć go też z programu Szymon Majewski Show, gdzie można było oglądać go w segmencie Rozmowy w tłoku.

Michał Meyer: wiek, wzrost, żona, Magda, teatr, Instagram - te zapytania na temat aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Michał Meyer jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, którą ukończył w 2008 roku. Jego pierwszą rolą był epizod w serialu Agentki, a na wielkim ekranie zadebiutował w 2009 roku w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas.

Michał Meyer: wiek

Michał Meyer urodził się 2 września 1985 r. w Warszawie, w 2020 skończył 35 lat.

Michał Meyer: wzrost

Aktor jest wysokiego wzrostu - mierzy 183 cm.

Michał Meyer: żona, Magda

Michał Meyer należy do osób, które bardzo chronią swoją prywatność i nie dzieli się chętnie informacjami na ten temat. W 2019 roku udzielił wywiadu se.pl, w którym wyznał, że od kilku lat jest w związku z Magdą, która zagrała z nim w filmie Miasto 44.

Michał Meyer: Instagram

Instagram aktora to misza.meyer. Nie znajdziemy tu jednak wielu prywatnych zdjęć aktora. Michał dzieli się przede wszystkim zdjęciami związanymi z jego życiem zawodowym czy nowymi projektami, w których bierze udział.

Michał Meyer: teatr

Michał Meyer występował m.in. na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie czy Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Można było oglądać go również w przedstawieniach Teatru Kamienica czy Teatru Polskiego.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE