Twoja Twarz Brzmi Znajomo - JURY 2022. Kto oceni występy uczestników 16. edycji?

2022-03-04 9:46 kg
Wykonania w 5. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15
Autor: Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Show gości na antenie Polsatu od 2014 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Nie dziwi więc fakt, że powstają kolejne jego odsłony. Najnowsza będzie mieć premierę już w wiosennej ramówce stacji. Kto tym razem zasiądzie w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo i będzie oceniać występy uczestników? Sprawdźcie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym uczestnikami są aktorzy, wokaliści, sportowcy czy też dziennikarze. W każdym odcinku wcielają się w największe gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Muszą jak najwierniej odtworzyć zarówno wokal, zachowanie, mimikę czy ruch sceniczny danego artysty. Wszystko po to, by wygrać odcinek i zgarnąć nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych i aby przekazać kwotę na wybrany cel charytatywny. W wielkim finale do zgarnięcia jest aż 100 tysięcy złotych, które również trafiają na cel charytatywny.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 - jury

Wielkimi krokami zbliża się szesnasta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiadomo już, że wśród uczestników pojawią się: Patryk Cebulski, Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Ania Rusowicz oraz Danzel. Ich występy oceniać będą natomiast: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski oraz Krzysztof Cugowski, który zajął miejsce Gromee’ego. Nowe odcinki programu zadebiutują na antenie Polsatu już w marcu 2022 roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE