Michał Kostrzewski - balet, wiek, tancerz, wzrost, Instagram, You Can Dance, Małgorzata Rozenek-Majdan

2021-06-11 13:58 kg
Michał Kostrzewski
Autor: wbf

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej zadebiutuje program You Can Dance. Nowa generacja, w której uczestnikami będą utalentowani tancerze w wieku 8-13 lat. Taneczne show poprowadzi Ida Nowakowska, którą widzowie świetnie znają z takich produkcji, jak: Dance Dance Dance, The Voice Kids czy też Ameryka da się lubić. Z kolei występy uczestników oceni jury w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos oraz Michał Kostrzewski. Kim jest ostatni z jurorów? Sprawdźcie!

Michał Kostrzewski - balet, wiek, tancerz, wzrost, Instagram, You Can Dance, Małgorzata Rozenek-Majdan - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie jurora programu You Can Dance. Nowa generacja. Michał Kostrzewski to niezwykle utalentowany tancerz, choreograf oraz absolwent Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, który przez wiele lat był solistą w Les Ballets de Monte Carlo oraz w operze w Lyonie. Prywatnie jest bratem celebrytki Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Michał Kostrzewski - wiek, wzrost

Tancerz urodził się w 1973 roku. Ma 44 lata. Nie wiadomo, ile centymetrów wzrostu mierzy gwiazdor.

Michał Kostrzewski - dzieci

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan ma żonę Ksenię oraz trójkę dzieci - Ninę, Elisabeth oraz Yanna.

Michał Kostrzewski - You Can Dance

Już w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej premierę będzie mieć program You Can Dance. Nowa generacja. W nowej odsłonie popularnego, tanecznego show udział wezmą młodzi tancerze, w wieku 8-13 lat, którzy marzą o tym, aby spełnić swoje marzenia. W roli jurorów zobaczymy Agustina Egurrolę, który zasiadał również w jury w programie You Can Dance - Po prostu tańcz, emitowanym w stacji TVN, Klaudia Antos - uczestniczka dziewiątej edycji You Can Dance - Po prostu tańcz oraz Michał Kostrzewski - utalentowany tancerz oraz choreograf.

Michał Kostrzewski - Instagram

Choreograf ma oczywiście konto na Instagramie - @mishakostrzewski. Publikuje tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE