Mesjasz - sezon 2. Będzie kontynuacja serialu? Kiedy na Netflix?

2020-03-26 10:50
Mesjasz
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Agentka CIA bada sprawę charyzmatycznego mężczyzny, który wywołuje niepokoje religijne i polityczne. Fikcyjna opowieść nieoparta na faktach - tak brzmi opis nowego serialu Netflixa, który wywołał spore zamieszanie. Mesjasz jest współczesną historią o tym, w jaki sposób ludzie mogliby obecnie zareagować na 'ponowne przyjście Syna Bożego'. Czy mężczyzna faktycznie jest tym, za kogo się podaje?

Mesjasz - sezon 2. Będzie kontynuacja serialu? Kiedy na Netflix? Odpowiedzi na te pytania poszukuje wielu widzów, którzy zdążyli już obejrzeć jedną z pierwszych premier na Netfliksie w 2020 roku. Mesjasz trafił bowiem na platformę już 1 stycznia. Serial z pewnością wywołuje spore zamieszanie i jest o nim bardzo głośno w sieci. Czy takie zainteresowanie wystarczy jednak, aby Netflix zdecydował się na nakręcenie drugiego sezonu?

Mesjasz - sezon 2. Będzie kontynuacja serialu? Kiedy na Netflix?

Twórcą serialu jest Michael Petroni, scenarzysta takich produkcji jak Złodziejka książek, Rytuał czy Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu. Mesjasz zbiera jak na razie niezwykle mieszane recenzje - przykładowo w serwisie Rotten Tomatoes za udany uznało go jak na razie jedynie 29% krytyków. Zupełnie inaczej ocenili go natomiast widzowie - produkcja ta spodobała się aż 88% oglądających.

Pod koniec marca 2020 na Instagramie aktora serialu, Wila Travala, pojawił się post, w którym poinformował on, że serial został skasowany po pierwszym sezonie. Oznacza to, że Mesjasz niestety nie doczeka się kolejnych odcinków.

NAJNOWSZE