Meksyk - Arabia Saudyjska

i

Autor: Darko Vojinovic/Associated Press/East News Meksyk - Arabia Saudyjska: gdzie oglądać mecz?

Meksyk - Arabia Saudyjska 30.11.2022: gdzie obejrzeć mecz online i w TV? [KANAŁ, GODZINA]

2022-11-30 13:38

Meksyk - Arabia Saudyjska to obok meczu Polska - Argentyna ostatnie spotkanie w grupie C na mundialu 2022. Wynik tego spotkania będzie miał decydujący wpływ na to, kto awansuje do fazy pucharowej. Wiele osób będzie chciało kontrolować wynik tego starcia i szuka informacji o transmisji. Gdzie obejrzeć mecz naszych grupowych rywali?

Meksyk - Arabia Saudyjska to mecz, który odbędzie się w środę, 30 listopada 2022 roku. Wynik tego meczu może mieć wpływ na to, czy Polska awansuje do kolejnej fazy turnieju w Katarze. Jeśli Arabia Saudyjska pokona Meksyk, nasze szanse mogą być zagrożone. W przypadku wygranej Meksyku liczyć się może bilans bramkowy. Nic więc dziwnego, że wielu polskich kibiców chciałoby obejrzeć to starcie. Okazuje się jednak, że może to być skomplikowane. Aby uniknąć strategii, FIFA ostatnie mecze w grupach organizuje o tej samej porze. Oznacza to, że zarówno mecz Polska - Argentyna, jak i Meksyk - Arabia Saudyjska, zacznie się o 20:00. Czy któraś polska stacja wyemituje spotkanie naszych byłych rywali?

Grupa C mundial 2022 - WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Czy Polska wyjdzie z grupy?

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Meksyk - Arabia Saudyjska 30.11.2022 - transmisja w TV

Prawa do transmisji meczów w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej ma Telewizja Polska. 30 listopada na antenie TVP1 będzie można zobaczyć mecz Polaków z Argentyną. Gdzie więc szukać starcia Meksyk - Arabia Saudyjska? To sportowe wydarzenie zostanie pokazane w TVP2, a dodatkowo w TVP Sport pojawi się łączna relacja obu spotkań.

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

Meksyk - Arabia Saudyjska 30.11.2022 - transmisja ONLINE

Mecz Meksyk - Arabia Saudyjska będzie można śledzić na żywo w internecie. Może to być wygodna opcja dla tych, którzy będą chcieli zerkać na oba mecze jednocześnie. Transmisja zostanie udostępniona na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.