Iga Świątek

i

Autor: AKPA

Tenis

Świątek - Muchova 10.06.2023 na żywo. Gdzie oglądać finał na Roland Garros?

2023-06-10 13:39

Iga Świątek dostała się do wielkiego finału French Open na Roland Garros. Polka zagra o puchar w ostatecznym starciu. Wiele osób chce zobaczyć na żywo finałowy mecz z Karoliną Muchovą. Jeśli uda się jej zwyciężyć, zdobędzie trofeum po raz drugi z rzędu. Gdzie szukać transmisji na żywo z tego wydarzenia?

Iga Świątek jest o krok od kolejnego historycznego sukcesu. W ostatnich latach tenisistka daje Polakom wiele powodów do dumy. W zeszłym roku udało jej się sięgnąć po puchar na odbywającym się na kortach Roland Garros turnieju French Open. Wygrała w kategorii gra pojedyncza kobiet. Wiele wskazuje na to, że na kolejne zwycięstwo nie będzie musiała długo czekać. Po zwycięskim półfinale z Brazylijką Beatriz Haddad Maią Polka dostała się do finału French Open 2023. Iga przez media i ekspertów uważana jest za faworytkę do wygranej. Z pewnością tysiące Polaków będą chcieli zobaczyć na żywo jej finałowe starcie z pochodzącą z Czech Karoliną Muchovą. Sprawdźcie, gdzie dostępna będzie transmisja. 

O której Iga Świątek gra finał French Open 2023? Kiedy gra Świątek finał?

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

Iga Świątek - Karolina Muchova 10.06.2023. Transmisja w TV

Dla fanów tenisa mamy dobre informacje. Transmisja finałowego meczu French Open będzie łatwo dostępna. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo na naziemnym kanale TVN. Relacja na żywo z Roland Garros również w Eurosport 1. Co z transmisją online?

Iga Świątek - Karolina Muchova 10.06.2023. Transmisja ONLINE

Mecz Igi Świątek z Karoliną Muchovą na korcie Roland Garros będzie można śledzić w internecie. Transmisja na żywo dostępna będzie dla wszystkich użytkowników serwisu Player.pl. Dostęp można wykupić od 20 zł. Darmowa relacja nie będzie dostępna w legalnych źródłach.