Mecz Polska - Szwecja EURO 2020 - POWTÓRKA online i w TV. Gdzie i o której?

2021-06-23 15:10 Alicja Wójcik
Robert Lewandowski
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

To już ostatni mecz reprezentacji Polski w fazie grupowej na Euro 2020! To również mecz decydujący, gdyż sytuacja Polaków na tych mistrzostwach nie jest jeszcze przesądzona - niewykluczone, że nadal mamy szansę na wyjście z grupy. Po dwóch spotkaniach - pierwszym przegranym ze Słowacją oraz drugim zremisowanym z Hiszpanią reprezentacja Polski znajduje się niestety na ostatnim miejscu tabeli w grupie E z tylko jednym punktem na koncie.

Mecz Polska - Szwecja EURO 2020 - POWTÓRKA online i w TV. Gdzie i o której oglądać retransmisję ze spotkania? Szwecja ma jak na razie jeden wygrany mecz ze Słowacją, a także bezbramkowy remis z drużyną Hiszpanii. Czy reprezentacja Polski okaże się dla nich trudnym przeciwnikiem? Od tego spotkania, które zaplanowane zostało na środę 23 czerwca, zależą dalsze losy Polaków na tegorocznych mistrzostwach.

Mecz Polska - Szwecja EURO 2020 - POWTÓRKA online i w TV. Gdzie i o której?

Mecz Polska - Szwecja został zaplanowany na 23 czerwca na godzinę 18:00. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Sankt-Petersburg. Tak jak pozostałe mecze Euro, to spotkanie również będzie transmitowane w telewizji przez TVP. Niestety - stacja nie planuje telewizyjnej retransmisji meczu Polska - Szwecja. Osoby, które nie będą miały możliwości obejrzenia meczu biało-czerwonych w środę o godzinie 18:00, będą mogły jednak nadrobić powtórkę ze spotkania w internecie - po emisji zostanie ono udostępnione na stronie sport.tvp.pl.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE