Maurycy Popiel: wiek, wzrost, Instagram, żona, brat, teatr

2020-01-27 15:07
Maurycy Popiel
Autor: Damian KLAMKA/East News

Maurycy Popiel: wiek, wzrost, Instagram, żona, brat, teatr - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Maurycym Popielu? Jak na razie największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Górala w filmie Jana Komasy Miasto 44. Na początku 2020 roku zrobiło się o nim bardzo głośno po informacji, że został jednym z uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Maurycy Popiel: wiek, wzrost, Instagram, żona, brat, teatr - te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Wielu widzów może z pewnością kojarzyć Maurycego z roli w serialu M jak miłość, gdzie wciela się w postać Aleksandra Chodakowskiego. Aktor grał także m.in. w serialach Korona królów oraz Mała matura.

Maurycy Popiel: wiek

Maurycy urodził się 3 stycznia 1990 w Krakowie, w 2020 roku skończył 30 lat.

Maurycy Popiel: wzrost

Aktor jest zdecydowanie wysoki - mierzy 182 cm wzrostu.

Maurycy Popiel: Instagram

Maurycy nie ma konta na Instagramie ani na Facebooku. Można jednak czasem znaleźć go na zdjęciach jego dziewczyny, Izabeli Warykiewicz.

Maurycy Popiel: żona

Dziewczyna Maurycego, Izabela, także jest aktorką i podobnie jak on grała w serialu M jak miłość. Latem 2019 roku media spekulowały, że para szykuje się do ślubu, jednak informacje te nie zostały potwierdzone. 

Maurycy Popiel: brat

Brat Maurycego to Andrzej Popiel, który również jest aktorem. Obaj są absolwentami krakowskiej PWST.

Maurycy Popiel: teatr

Aktor jest związany m.in. z krakowskim Teatrem Bagatela, grał także w Teatrze Ludowym i Operze Krakowskiej.

NAJNOWSZE