Matylda, odcinek 13: Matylda (Maria Kowalska), Boden (Kamil Szeptycki)

i

Autor: VOD Matylda, odcinek 13: Matylda (Maria Kowalska), Boden (Kamil Szeptycki)

seriale

Matylda i Boden będą razem? Wspólnie wychowają dziecko Rubina? Zaskakujący finał serialu "Matylda"

2024-05-25 23:53

Nieubłaganie zbliża się emisja ostatniego odcinka „Matyldy”. Kostiumowy serial Telewizji Polskiej skradł serca widzów, którzy nie wyobrażają sobie niedzielnych wieczorów bez nowego odcinka produkcji. Jak zakończą się losy Matyldy i Bodena? Czy zakochani nareszcie będą razem?

„Matylda” gości na ekranach naszych telewizorów od kilku tygodni i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Produkcja, w której występują: Maria Kowalska, Małgorzata Buczkowska, Dariusz Chojnacki, Robert Czebotar, Ireneusz Czop, Urszula Grabowska, Mirosław Haniszewski, Grażyna Sobocińska, Emmy Giegżno i Jędrzej Hycnar, opowiada historię zbuntowanej córki powstańca styczniowego. Serial ukazuje szeroki wachlarz uczuć, a przy tym cały przekrój XIX-wiecznego społeczeństwa polskiego. Poznajemy tu bohaterów o różnym statusie społecznym - od arystokracji i ziemiaństwa poprzez inteligencję pracującą oraz chłopów.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Matylda i Boden będą razem?

Historia miłości Matyldy i Bodena nie należy do najłatwiejszych i taka już pozostanie… W ostatnim odcinku „Matyldy” stan Matyldy zacznie się pogarszać. Robert będzie podejrzewać, że dziewczyna jest w ciąży, ale ona odmówi rozmowy na ten temat. Kiedy kobieta wreszcie wyzna, że jest brzemienna, ale nie jest to dziecko doktora, Boden zareaguje niezwykle emocjonalnie. Załamana Matylda postanowi wyjechać z Brzeziny. Gdy Boden uświadomi sobie, że Bilińska mogła paść ofiarą gwałtu, natychmiast ruszy na jej poszukiwania.

Bodenowi uda się odnaleźć ukochaną. Oznajmi jej, że pokocha dziecko jak swoje i zrobi wszystko, by wyrosło na dobrego człowieka. Matylda urodzi w Warszawie, a poród odbierze Robert. Zaraz po narodzinach maleństwa, zakochanych odnajdzie Rubin, który wkroczy do mieszkania z policją i zabierze Matyldzie dziecko… Niestety okaże się, że według prawa ojcem dziecka jest jej zmarły mąż, Michał Rubin. Maurycy jako ojciec zmarłego ma pełne prawo do opieki nad dzieckiem… Wygląda na to, że historia Matyldy i Roberta nie zakończy się szczęśliwie…