Mata Hari streszczenie odcinków 1, 2, 3. Margaret nie przyjmuje pomocy od Lydii. Kireewskaja postanawia się na niej zemścić

2021-03-30 8:42 kg
Mata Hari
Autor: materiały TVP

We wtorek 30 marca 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje rosyjsko-portugalski serial historyczny. W głównych rolach w produkcji występują: Vahina Giocante, Aleksiej Guskow, Kseniya Rappoport, Rutger Hauer, John Corbett, Nuno Lopes, Christopher Lambert, Oisin Stack, Wiktorija Isakowa oraz Swietłana Chodczenkowa. Co wydarzy się w pierwszych odcinkach serialu TVP2? Koniecznie sprawdźcie.

Mata Hari streszczenie odcinków 1, 2, 3. Fabuła serialu koncentruje się wokół ostatnich piętnastu latach życia Maty Hari (Vahina Giocante). Porzucona przez męża i pozbawiona prawa do opieki nad jedyną córką, Margaret McLeod zostaje bez środków do życia. Zdesperowana kobieta postanawia przenieść się do Paryża, gdzie podejmuje pracę tancerki egzotycznej ukrywającej się pod pseudonimem Mata Hari. Wkrótce zdobywa sławę wśród europejskiej elity, a drzwi luksusowych rezydencji i willi stoją przed nią otworem. Każdy występ tworzy niesamowite wrażenie. Ale w 1913 roku, kiedy świat staje w obliczu zbliżającej się I wojny światowej, kariera kobiety traci impet. Margaret zaczyna spotykać się z politykami, wojskowymi i wpływowymi ludźmi z różnych krajów, co stwarza zupełnie nowe możliwości.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Mata Hari - odcinek 1

Wielkimi krokami zbliża się XX wiek. W świecie europejskiej polityki stale rośnie napięcie. Margaret, młoda Holenderka, jest nieszczęśliwa w związku z Rudolfem MacLeodem. Kiedy umiera ich syn, kobieta ucieka od partnera i zabiera ze sobą córkę Non. Rudolf nie zamierza puścić jej tego płazem. Podstępem doprowadza do odebrania żonie dziecka.

Mata Hari - odcinek 2

Po nieudanej próbie porwania córki, Margaret mieszka w domu rodziny Astruc i pracuje z Gabrielem w szkole jeździeckiej. Pewnego razu jadąc konno ratuje życie zamożnej arystokratce, Lidii Kireewskiej, która poniósł koń. W dowód wdzięczności Kireewskaja oferuje Margaret pieniądze i pracę jako osobisty trener jazdy konnej. Ale Mollier i Astruc odradzają Margaret: przyjaźń z Kireewskają całkowicie zepsuje jej reputację. Margaret zwraca pieniądze Lydii i odmawia jej pomocy. Kireewskaja postanawia się na niej okrutnie zemścić.

Mata Hari - odcinek 3

Kireewskaja przekonuje Margaret do publicznego tańca i obiecuje dużą sumę za nadchodzący występ. Zapewnia francuskiego przedsiębiorcę, Monsieur Clocharda, że Margaret nie zawiedzie. Przyjaciółka Margaret, Pati, pomaga jej przygotować występ i opracowują układ: taniec siedmiu zasłon. Kireewskaja czuje, że przedstawienie Margaret może odnieść sukces. Ridokh szantażuje Kireewską. Złodziej Mathieu zakrada się do domu Kireewskiej i zabija Ridokha. Kireewskaja postanawia wykorzystać Mathieu, aby wyrównać rachunki z Margaret.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE