MasterChef Junior 2021 - finał. Kiedy ostatni odcinek 6. edycji?

2021-04-15 16:37 AW
MasterChef Junior
Autor: Materiały Prasowe

Kuchnię MasterChefa po raz szósty przejęli młodzi kucharze! Drzwi do świata kulinarnych przygód otworzyły się dla siedemnastu szczęśliwców, których umiejętności ocenią: Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. W piekielnie trudnych konkurencjach wsparciem dla zawodników są między innymi: Roksana Węgiel, Robert Makłowicz oraz Przemysław Klima. W MasterChef Junior nawet dorosły może poczuć się jak dziecko!

MasterChef Junior 2021 - finał. Kiedy ostatni odcinek 6. edycji? Choć tym razem przesłuchania do programu odbyły się drogą internetową, na castingi zgłosiła się rekordowa liczba kandydatów! Jurorzy spośród setek chętnych wybrali aż siedemnastu młodych kucharzy, którzy mierzą się w walce o kulinarne marzenia i tytuł szóstego MasterChefa Juniora. To pełna szalonych przygód rywalizacja po fascynujących smakach świata!

MasterChef Junior 2021 - finał. Kiedy ostatni odcinek 6. edycji?

Castingi do szóstej edycji programu odbyły się wyłącznie drogą internetową, a mimo to do programu ponownie zgłosiły się dziesiątki kandydatów, którzy marzą o tym, aby powtórzyć sukces Natalii Paździor, Julii Cymbaluk, Bartosza Kwietnia, Pauliny Foremny i Gai Suchockiej. Emisja szóstej edycji MasterChef Junior rozpoczęła się 7 marca 2021 roku, a odcinki tradycyjnie można oglądać premierowo w TVN w niedziele o godzinie 20:00. Tak jak wszystkie poprzednie, obecna edycja ma składać się łącznie z 10 odcinków, a finałowy zostanie wyemitowany 9 maja 2021.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE