MasterChef 2021 - uczestnicy. Kto występuję w 10. sezonie?

2021-10-14 16:04 Adrian Rybak
MasterChef
Autor: x-news/TVN

MasterChef to program kulinarny, który podbił serca polskich widzów. Uczestnicy walczą nie tylko o nagrodę pieniężną i możliwość wydania własnej książki kucharskiej, ale również o tytuł polskiego MasterChefa, który dla niektórych okazuje się prawdziwą przepustką do sławy. Kim są uczestnicy 10. edycji programu?

Masterchef 2021 - uczestnicy. Kto występuję w 10. sezonie? Pierwszy sezon kulinarnego show trafił na antenę stacji w 2012 roku. Przez dotychczasowych dziewięć edycji uczestnicy programu nie tylko byli poddawani trudnym kulinarnym próbom, ale też mogli ćwiczyć swoje umiejętności pod okiem najlepszych kucharzy z całego świata, którzy także oceniali ich dania. MasterChef 10 rozpoczął się 12 września odcinkiem specjalnym. Premiera docelowych odcinków zaczęła się od niedzieli 19 września. Poznaliśmy już oficjalnych uczestników 10. edycji popularnego show. Kto zawalczy o tytuł największego kulinarnego talentu w Polsce? Sprawdź niżej.

Michel Moran wykradł przepis zwyciężczyni MasterChefa!

MasterChef 10 - uczestnicy

MasterChef to jeden z najpopularniejszych formatów kulinarnych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nic więc dziwnego, że pasjonaci kuchni chcą wziąć udział w tym programie. Poznaliśmy już szczęśliwców, którzy zakwalifikowali się do finałowej czternastki 10. edycji w TVN-ie. Sprawdź w galerii, kim są uczestnicy programu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE