MASTERCHEF 2 bez Michela Morana?

2012-11-28 15:54
Michel Moran
Autor: http://www.facebook.com/MasterChefTvn

Michel Moran nie jest pewny, czy weźmie udział w drugiej edycji kulinarnego talent show Masterchef!

Masterchef 2 bez Michela Morana? Juror Masterchef, znany z kultowego już powiedzonka "oddaj fartucha", nie jest pewny, czy pojawi się w kolejnej edycji kulinarnego talent show!

Nie mam ambicji zostać gwiazdą telewizji. Udział w MasterChef był dla mnie kolejną przygodą. Czułem się zaszczycony, że TVN zaprosił mnie na casting. Zrobiliśmy pierwszą edycję i nie mam pewności, czy będzie druga, a nawet jeśli tak, to nie wiem, czy ja w niej będę. Dla mnie najważniejsza jest moja restauracja. Otwieram ją codziennie rano, zamykam po 23. Zresztą teraz klienci wymagają ode mnie jeszcze więcej uwagi niż przed występem w TVN. Usłyszałem nawet lekko ironiczne uwagi: Nie ma Michela? A tak, pewnie robi karierę w telewizji. Skądże! Nie mam takich planów - powiedział Michel w wywiadzie dla dwutygodnika Party.

Źródło zdjęcia: http://www.facebook.com/MasterChefTvn

>>> Michel Moran opowiada o pracy na planie programu MASTERCHEF [WYWIAD]
>>> ANNA STARMACH fanką MASTERCHEFA! Zobacz wywiad z jurorką programu

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE