Marvel znów miesza przy swoich serialach. Kiedy zobaczymy nowego “Daredevila”?

i

Autor: Marvel Studios Marvel znów miesza przy swoich serialach. Kiedy zobaczymy nowego “Daredevila”?

Kino superbohaterskie

Marvel znów miesza przy swoich serialach. Kiedy zobaczymy nowego “Daredevila”?

2024-05-15 10:45

“Daredevil: Born Again” z nową datą premiery, serial o Aghacie Harkness z kolejnym tytułem (który to już, siódmy?) i wreszcie jakieś konkrety względem “Ironheart” – Marvel ujawnił nowe szczegóły dotyczące nadchodzących seriali.

“Daredevil: Born Again” z przybliżoną datą premiery i mniejszą liczbą odcinków

Podczas eventu Disney Upfront włodarze Marvel Studios skupili się na promocji swoich nadchodzących seriali. Najwięcej szumu narobił oczywiście “Daredevil: Born Again”, czyli kolejna odsłona przygód Matta Murdocka. Jak się okazało, serial będzie miał tylko 9 odcinków, a nie 18, jak pierwotnie zakładano. Jest to oczywiście zmiana na plus, bo jeśli czegoś nauczyły nas marvelowe seriale od Netflixa, to tego, że co za dużo to nie zdrowo. Ponadto ujawniono, że serial zadebiutuje wiosną 2025 roku, a zwiastun jest już gotowy – pokazano go zgromadzonej publiczności, zatem wkrótce powinien trafić do sieci. Jego opisy, które krążą po social mediach, nie zwiastują jednak niczego zaskakującego – trailer ma pokazywać ikoniczny strój Daredevila, zajawiać obecność Karen, Foggy’ego i Kingpina, oraz zawierać klasyczny już żart o tym, jak dobrym prawnikiem jest Matt.

SPRAWDŹ TEŻ: Disney+ zapowiada swój pierwszy polski serial! W obsadzie m.in Agata Kulesza

“Aghata All Along” z dokładną datą premiery w Disney+

Pokazano też zajawkę spin-offu “WandaVision” o Aghacie Harkness. Serial doczekał się piątego i ponoć już ostatecznego tytułu “Aghata All Along” (czekamy na inwencję twórczą polskich tłumaczy). Tytułowa bohaterka ma cierpieć po tym, jak Scarlet Witch pozbawiła ją mocy i pracować jako… pani detektyw. Jedno z ujęć ma przedstawiać Aghatę szperającą w dokumentach i natrafiającą na wzmiankę o “W. Maximoff”. Później ma z kolei obwieścić, że zakłada własny sabat, a na pytanie Jaka wiedźma o zdrowych zmysłach dołączyłaby do sabatu Agathy Harkness? ma odpowiedzieć, że sęk w tym, iż nie szuka wiedźm o zdrowych zmysłach.

Serial, w którym wystąpią m.in. Kathryn Hahn, Aubrey Plaza i Patti LuPone zadebiutuje z pierwszymi dwoma odcinkami w dniu 18 września. Oczywiście w Disney+.

“Ironheart” z premierą w przyszłym roku

Najmniej uwagi poświęcono “Ironheart”, czyli serialowi o następczyni Iron Mana, którą poznaliśmy w drugiej odsłonie “Czarnej Pantery”. Ujawniono tylko, że produkcja z Dominique Thorne w roli głównej zadebiutuje w 2025 roku.

SPRAWDŹ TEŻ: Aktorzy zmarnowani przez Marvela. Ich potencjału nie wykorzystano w filmach MCU

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz

Najlepsze seriale o superbohaterach. 5 tytułów, które dowodzą, że superhero lepiej sprzedaje się w odcinkach

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1