Marta Surnik - wiek, ile ma lat, Instagram, You Can Dance, TVP, wzrost, chłopak

2021-06-18 16:36 kg
Marta Surnik
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Pytanie na śniadanie to magazyn poranny, który gości na antenie TVP2 od 2002 roku i jest emitowany codziennie. Od samego początku cieszy się on sporą popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem oglądają program. W każdym odcinku omawianych jest kilka tematów, o których prowadzący rozmawiają z ekspertami zaproszonymi do studia. Od jakiegoś czasu w Pytaniu na śniadanie istnieje pasmo tematyczne - Czerwony dywan, który prowadzony jest przez Martę Surnik. Poznajcie ją bliżej.

Marta Surnik - wiek, ile ma lat, Instagram, You Can Dance, TVP, wzrost, chłopak - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie reporterki Pytania na śniadanie. Marta Surnik od kilku lat związana jest z Telewizją Polską. Pracuje nie tylko jako reporterka Pytania na śniadanie, ale również jako reporterka TVP VOD. Ma na koncie wywiady z takimi gwiazdami jak: Aleksander Baron, Maciej Musiał czy też Agustin Egurrola. 

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Marta Surnik - wiek, ile ma lat, wzrost

Marta Surnik ma 31 lat, nie wiadomo natomiast, ile ma centymetrów wzrostu.

Marta Surnik - chłopak

Reporterka TVP VOD bardzo chroni swojej prywatności. Nie wiadomo, czy ktoś skradł jej serce.

Marta Surnik - You Can Dance

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej premierę będzie mieć program You Can Dance - Nowa Generacja. Udział w nim wezmą tancerze w wieku 8-13 lat, którzy chcą spełnić swoje taneczne marzenia. W jury show zasiądą: Klaudia Antos, Michał Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, a w roli prowadzącej pojawi się Ida Nowakowska. Marta Surnik została natomiast reporterką You Can Dance, która pokaże widzom kulisy show.

Marta Surnik - Instagram

Reporterka Pytania na śniadanie ma oczywiście konto na Instagramie - @marta_surnik. Wrzuca tam zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE