Rolnik szuka żony

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z Komunii córki. Internauci nie szczędzą jej komplementów

2024-05-21 14:13

Marta Paszkin była uczestniczką 7. edycji popularnego randkowego show Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Dzięki programowi stworzyła udany związek z Pawłem Bodziannym, a na ich ślubie bawili się nie tylko uczestnicy "Rolnika", ale także prowadząca format Marta Manowska. Paszkin ma za sobą jeden związek, którego owocem jest jej najstarsza córka - Stefania. Dziewczynka właśnie przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej, a dumna mama pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Internauci zasypali ją komplementami.

Maj w Polsce zdecydowanie kojarzy się z sezonem komunijnym. W tym roku do sakramentu przystąpiło wiele pociech znanych osobistości ze świata show-biznesu. Gwiazda hitu TVP Marta Paszkin w ubiegły weekend wyprawiła przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii swojej najstarszej córki, a relację z tego wydarzenia zamieściła w swoich mediach społecznościowych.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wpadli sobie w oko w "Rolnik szuka żony" niemalże natychmiast. Widzowie z zapartym tchem śledzili rozwój ich relacji i nie kryli zachwytu z powodu tego, że zostali parą. Marta i Paweł byli zdecydowanie najpopularniejszą parą 7. edycji programu, a internauci nadal żywo interesują się tym, co u nich słychać. W 2022 roku para wzięła ślub cywilny, a rok później powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele. Doczekali się również dwójki dzieci, a wspólnie wychowują trójkę pociech. Marta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi 125 tysięcy użytkowników.

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony kwitnie w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i termin porodu!

Marta Paszkin pochwaliła się w sieci zdjęciami z Komunii córki

Marta Paszkin zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia i relację z Pierwszej Komunii najstarszej córki. Była uczestniczka reality show w swoim poście podkreśliła także, że pozostała w dobrych stosunkach z ojcem dziewczynki, który także pojawił się na uroczystości. Internauci od razu pospieszyli z gratulacjami dla Stefanii i nie szczędzili komplementów Marcie, która ich zdaniem prezentowała się zjawiskowo.

pięknie wyglądaliście jak zawsze zresztą 😍

Marta wszystko wszystkim ,ale jak Ty wyglądasz po tej trzeciej ciazy 🔥🔥

Po tylu ciążach wygląda Pani fenomenalnie 😍

Figura rewelacja 🔥😍 . Przepięknie 🥰 - piszą zachwyceni internauci.