Marsz niepodległości

i

Autor: Jakub Kaminski/East News Marsz niepodległości 2022 - gdzie i o której oglądać?

Marsz niepodległości 2022 - transmisja na żywo online. Gdzie obejrzeć i której godzinie?

2022-11-11 10:01

Marsz niepodległości to coroczna tradycja związana z obchodzonym 11 listopada Świętem Niepodłegłości. Choć wydarzenie od lat wiąże się z różnymi kontrowersjami, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób będzie chciało zobaczyć transmisję z marszu. Gdzie i o której jej szukać? Sprawdź niżej.

Marsz Niepodległości 2022 przejdzie ulicami Warszawy 11 listopada. To wydarzenie, które stało się już symbolem Święta Niepodległości w naszym kraju. Od wielu lat opinie na temat tego pomysłu są bardzo skrajne. Wielu Polakom przeszkadza, że marsz organizowany jest przez organizacje nacjonalistyczne. Dodatkowo często pojawiają się symbole i hasła, która mogą być niezgodne z poglądami niektórych osób. Nie ma jednak wątpliwości, że mimo tego Marsz Niepodłegłości cieszy się ogromnym zainteresowaniem i dla tysięcy Polaków jest nieodłącznym elementem świętowania wolności Polski. Jak co roku nie wszystkim uda się pojechać do Warszawy, dlatego też internauci szukają informacji o transmisji wydarzenia. Sprawdź, gdzie będzie można je obejrzeć. 

ZOBACZ TAKŻE: Black Friday 2022 - kiedy jest? W jakie dni będą przeceny?

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Marsz Niepodległości 2022 - transmisja w TV i ONLINE

Marsz Niepodległości 2022 będzie transmitowany przez różne stacje informacyjne - TVP Info, TVN24, Polsat News, TV Republika czy TV Trwam. Wydarzenie będzie można śledzić również na Facebooku oraz na YouTube. Relacje na żywo przygotują między innymi Media Narodowe, Onet i WP. 

Sonda
Czy popierasz ideę Marszu Niepodległości?

Marsz Niepodległości 2022 - GODZINA

Z pewnością wiele osób zastanawia się, o której godzinie rozpocznie się tegoroczny Marsz Niepodległości. Z informacji podanej przez organizatorów wynika, że podobnie jak w poprzednich latach, wydarzenie zacznie się o 14:00. Link do transmisji zamieszczamy niżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE