Marlena z Rolnik szuka żony przeszła ogromną metamorfozę! Miała bardzo ważny powód

2020-10-21 18:08 AW
Marlena z Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Marlena to znana wszystkim fanom programu Rolnik szuka żony uczestniczka szóstej edycji show, emitowanej w TVP w 2019 roku. 22-letnia wówczas Marlena była kandydatką Seweryna i wzbudzała bardzo duże emocje zarówno wśród widzów, jak i pozostałych uczestniczek szóstej edycji Rolnika. Jej relacja z Sewerynem również była bardzo burzliwa, a każde jej zachowanie w programie było szeroko komentowane przez fanów show Telewizji Polskiej.

Marlena z Rolnik szuka żony już tak nie wygląda! Uczestniczka programu bardzo mocno się zmieniła. Drogi Marleny i Seweryna ostatecznie się rozeszły, a o ich rozstaniu było bardzo głośno, jeszcze przed zakończeniem programu. Jak wynika z Instagrama dziewczyny, obecnie cały czas oddaje się ona swojej pasji, którą jest florystyka.

Marlena z Rolnik szuka żony przeszła ogromną metamorfozę

Piękna uczestniczka programu wzbudziła zachwyt wielu widzów show Telewizji Polskiej, a jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym była burza gęstych, ciemnych loków. Marlena wrzuciła jednak na Instagram zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej, krótkiej fryzurze. Marlenie nie chodziło jednak o samą zmianę wizerunku, ale przyświecał jej szczytny cel - swoje długie, gęste włosy oddała na fundację.

Jak Marlena napisała w poście, obcięła aż 35 cm swoich włosów! Zaznaczyła, że jest bardzo szczęśliwa ze swojej decyzji i cieszy się, że uszczęśliwi także kogoś, kto będzie mógł z nich skorzystać. Jej post wzbudził wiele pozytywnych reakcji i komentarzy, że w krótkiej fryzurze nadal wygląda pięknie. Zmiana jest jednak naprawdę ogromna!

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE