Maria z przedmieścia - pamiętasz meksykańską telenowelę? Powstaje jej nowa wersja

2021-11-30 13:55 Adrian Rybak
Maria z przedmieścia
Autor: Televisa International

Maria z przedmieścia to jedna z najpopularniejszych telenowel w historii. Uważana jest za klasyk, zaraz obok takich tytułów jak Zbuntowany anioł czy Esmeralda. W Polsce serial można było oglądać na antenie TVP3 oraz TV4. Okazuje się, że już w 2022 roku premierę będzie miała nowa wersja tej historii. Co wiadomo o produkcji?

Maria z przedmieścia - pamiętasz meksykańską telenowelę? Powstaje jej nowa wersja. Maria, dziewczyna ze slumsów, marzy o miłości i księciu z bajki, który w jej snach ma twarz przystojnego młodego człowieka, jakiego widziała kilka razy na ulicy. W dniu piętnastych urodzin dziewczyny jej jedyna opiekunka dostaje ataku serca w kościele. Przed śmiercią błaga księdza, by pomógł Marii, kiedy jej zabraknie. Ksiądz prosi bogatego dobroczyńcę parafii, Don Fernanda de la Vegę, by przyjął dziewczynę do pracy w swojej rezydencji, a ten wielkodusznie postanawia ją adoptować... Po wielu latach nakręcona zostanie nowa wersja tej historii. Co wiadomo na temat remake'u? Sprawdź niżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Maria z przedmieścia - nowa wersja 2022

Maria z przedmieścia doczeka się remake'u. Od kilku miesięcy trwają już nagrania do nowej wersji słynnej telenoweli. Produkcja nosi tytuł Los ricos tambien lloran (tłum. Bogaci też płaczą). Wiadomo, że premiera odbędzie się na początku 2022 roku na antenie meksykańskiej stacji Las Estrellas. Losy Marii zostaną unowocześnione. Twórcy zapewniają jednak, że serial nie straci klimatu tradycyjnej telenoweli. 

Los ricos tambien lloran - obsada

W serialu wystąpią między innymi Claudia Martín, Sebastián Rulli, Fabiola Guajardo, Guillermo García Cantú, Azela Robinson, Víctor González, Henry Zakka, Arturo Barba, Sergio Reynoso, Rubén Sanz, José Luis Franco, Dalilah Polanco, Dobrina Cristeva, Luis Gatica, Lorena Graniewicz i Diego Klein.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE