Maria Sobocińska

i

Autor: wbf

Maria Sobocińska - wiek, Sexify, Instagram, rodzice, wzrost, Stulecie Winnych

2021-04-28 15:01

Maria Sobocińska to aktorka teatralna, filmowa i głosowa oraz absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Widzowie mogą kojarzyć ją z ról w takich produkcjach jak: Wołyń, Zacisze, Kler, Komisarz Alex, Stulecie Winnych, Pan T., Wszystko dla mojej matki czy też Miłość jest wszystkim. Czego jeszcze nie wiecie na temat młodej aktorki? Sprawdźcie koniecznie.

Maria Sobocińska - wiek, Sexify, Instagram, rodzice, wzrost, Stulecie Winnych - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktorki. 28 kwietnia 2021 roku na Netfliksie zadebiutował serial Sexify, opowiadający o Natalii, Paulinie i Monice, które biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. W Paulinę wciela się właśnie Maria Sobocińska. Poznajcie ją lepiej.

Maria Sobocińska - wiek, wzrost

Maria Sobocińska urodziła się 24 lutego 1994 roku, ma 27 lat. Nie wiadomo ile centymetrów wzrostu ma aktorka.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Maria Sobocińska - rodzice

Maria jest córką aktorki Hanny Mikuć i operatora Piotra Sobocińskiego oraz wnuczką aktorów Wandy Chwiałkowskiej i Bohdana Mikucia.

Maria Sobocińska - Sexify

Maria Sobocińska w serialu Sexify wciela się w Paulinę, najlepszą przyjaciółkę Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje.

Maria Sobocińska - Stulecie Winnych

Aktorka wystąpiła w Stuleciu Winnych. Pojawiła się w odcinkach 7-9 oraz 11.

Maria Sobocińska - Instagram

Gwiazda ma prywatne konto na Instagramie - marysiasobo.