Dom z papieru

i

Autor: Everett Collection/East News

Dom z papieru - sezon 5 zakończy się ŚLUBEM Profesora i Raquel?! Fani odkodowali zdjęcia zza kulis!

2021-04-28 14:48

Im dłużej czekamy na finałowy sezon Domu z papieru, tym więcej teorii na temat tego, co się w nim wydarzy, można znaleźć w sieci. Fani mają mnóstwo domysłów, a wiele z nich wygląda bardzo prawdopodobnie. Piąty sezon Domu z papieru musi bowiem nie tylko pokazać, jak zakończyła się historia ekipy Profesora, ale także odpowiedzieć na pytanie - co stanie się z samym Profesorem, który znalazł się w śmiertelnej pułapce zastawionej na niego przez Alicię Sierrę.

Dom z papieru sezon 5 - zdjęcia zza kulis zdradziły, co wydarzy się w finałowych odcinkach? Fani serialu mają kolejną teorię, co wydarzy się w życiu bohaterów! Wielu widzów miało nadzieję, że piąty sezon Domu z papieru trafi na Netflix w kwietniu, podobnie jak rok temu sezon czwarty, jednak jak na razie wszystko wskazuje na to, że na nowe odcinki trzeba będzie trochę poczekać.

Dom z papieru - sezon 5 zakończy się ŚLUBEM Profesora i Raquel?!

Ogłoszenie dokładnej daty premiery piątego sezonu, choć już dawno została zapowiedziana na 2021 rok, cały czas się przesuwa. Wpływ ma na to z pewnością fakt, iż nadal nie zakończyły się zdjęcia do finałowych odcinków, a aktorzy cały czas są na planie serialu. Pod koniec kwietnia na Instagram trafiło kilka zdjęć zza kulis, które fani Domu z papieru postanowili dokładnie przeanalizować. Wnioski są mocno zaskakujące! Zdjęcia udostępnił użytkownik o nazwie lcdp_scenes, który post podpisał następująco:

Ok, ustalmy fakty. Álvaro (Álvaro Morte, aktor wcielający się w Profesora) ma na sobie garnitur, co oznacza, że Profesor miał czas na zmianę ubrania, co z kolei oznacza, że Alicia go nie zastrzeli. ALE to może także oznaczać, że szykuje się ślub SERQUEL!

Dla niewtajemniczonych - SERQUEL to określenie dla związku Profesora (którego prawdziwe imię to Sergio) oraz Raquel. Użytkownik Instagrama ze zdjęcia zza kulis wnioskował również, że skoro bohaterowie stoją na przeciwko helikoptera, najprawdopodobniej oznacza to, że udało im się uciec. Scenarzyści Domu z papieru wielokrotnie udowadniali już, że zwrotów akcji w serialu jest tyle, iż niczego nie można być pewnym. Jednak scenariusz z ucieczką i ślubem wydaje się być bardzo prawdopodobny!

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21