Marek Krzykacz Pawłowski upamiętniony w specjalnym odcinku Złomowisko PL. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2021-02-05 9:49 kg
Marek Krzykacz Pawłowski
Autor: Discovery Channel

W ostatnią noc 2020 roku, w wieku 47 lat zmarł Marek Krzykacz Pawłowski, którego widzowie pokochali za sprawą programu Złomowisko PL. Informacja o nagłej śmierci mężczyzny wstrząsnęła nie tylko jego rodziną i znajomymi, ale również fanami, którzy pokochali Krzykacza za poczucie humoru, dobre serce oraz niezwykle pozytywne podejście do życia i innych ludzi. Twórcy Złomowiska PL poinformowali ostatnio, że powstaje specjalny odcinek programu, w którym Krzykacz zostanie upamiętniony. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Marek Krzykacz Pawłowski upamiętniony w specjalnym odcinku Złomowisko PL. Kiedy i gdzie obejrzeć? Śmierć Marka Pawłowskiego była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. 47-letni Krzykacz dał się poznać wszystkim jako niezwykle ciepła, pozytywna oraz otwarta na świat osoba, która zawsze miała czas, by pomóc innym. Nikt nie spodziewał się tego, że gwiazdor Złomowiska PL odejdzie tak nagle i tak młodo. Twórcy programu, w którym występował, postanowili uczcić jego pamięć. Kiedy oglądać specjalny odcinek show?

Specjalny odcinek Złomowiska PL poświęcony Krzykaczowi

Marek Krzykacz Pawłowski zmarł nagle wieczorem 31 grudnia 2020 roku, pozostawiając po sobie ogromną pustkę. Król Złomu był niekwestionowaną gwiazdą Złomowiska PL, a swoim bardzo pozytywnym nastawieniem do życia zjednał sobie miliony widzów. W połowie stycznia 2021 roku twórcy Złomowiska PL poinformowali, że w ostatnim czasie otrzymali bardzo dużo próśb od widzów, o nakręcenie specjalnego odcinka programu, w którym inni bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Postanowili więc prośbę tę spełnić, a odcinek jest już w trakcie realizacji.

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek Złomowisko PL, w którym bohaterowie serii wspominać Krzykacza, odcinek w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze...

Specjalny odcinek Złomowiska PL zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów już w środę 24 lutego o godzinie 21, na kanale Discovery Channel Polska

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
NAJNOWSZE