Marek Kondrat

i

Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER; Instagram/kukbuk_official

GWIAZDY

Marek Kondrat jak Anthony Hopkins? Podobieństwo jest uderzające!

2024-06-11 15:38

Marek Kondrat może nie występuje zbyt często w telewizji i na wielkich ekranach, ale to wcale nie oznacza, że całkowicie stroni od mediów. Dzisiaj częściej pojawia się w roli eksperta od wina, co można zaobserwować na różnych kulinarnych profilach w internecie. Co ciekawe, pod nowymi filmami fani coraz częściej komentują wygląd aktora, porównując go przy tym do światowej gwiazdy kina. Naprawdę widać podobieństwo?

Marek Kondrat już wiele lat temu pożegnał się z aktorstwem i zajął realizowaniem swoich życiowych celów oraz odpoczynkiem od tego wielkiego i pochłaniającego mnóstwo energii świata filmu. I chociaż na ulicy poznają go prawie wszyscy, to on sam nie wykorzystuje popularności, unika ścianek, aparatów, a nawet rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Co więcej, dzisiaj sporadycznie występuje w przestrzeni publicznej jako aktor, a jak już, to częściej jako specjalista od wina. Szczególnie w internecie, gdzie dostaje zaproszenia do różnych programów lub wywiadów prowadzonych przez kulinarne instagramowe profile. Co zaskakujące, pod większością takich materiałów możemy zauważyć liczne komentarze, które porównują naszą rodzimą gwiazdę do zagranicznej legendy. I skoro tyle się tego pojawia, to... chyba coś w tym musi być.

Aktorzy, którzy do złudzenia przypominali morderców. Te role to majstersztyk! | To Się Kręci #22

Marek Kondrat jak Anthony Hopkins. Fani przecierają oczy

Polski aktor już jakiś czas temu zagościł na instagramowym profilu magazynu KUKBUK, ale posty z jego udziałem wracają na tapet jak bumerang. W serii krótkich filmów opowiada o swojej pasji do wina, odpowiada na różne pytania i serwuje przy tym ciekawe anegdoty. Jednak co zwróciło największą uwagę internautów to nie przekazywana treść, a... wygląd! Fani twierdzą, że im Marek Kondrat jest starszy, tym bardziej przypomina Anthony'ego Hopkinsa. Choć na pierwszy rzut oka może to brzmieć jak absurd, to po bliższym przyjrzeniu się zaskakujące podobieństwo między ekranowymi gwiazdami staje się oczywiste. Internauci zwracają uwagę nie tylko na kolor włosów i podobny styl ubioru, ale przede wszystkim na wyraz twarzy, na to przenikliwe spojrzenie i charakterystyczny uśmieszek.

Czy tylko ja widzę podobieństwo do Anthony'ego Hopkinsa? 😮" - napisała jedna z komentujących osób

W pierwszej chwili pomyślałam Hopkins..." - wybrzmiało pod innym postem

Ta fryzura, postura, ten uśmieszek... Jak zdjęłam okulary, myślałam, że to Anthony Hopkins!" - twierdzi jedna z internautek

Czy wy też widzicie to podobieństwo? Przekonajcie się. Poniżej udostępniamy jeden ze wspomnianych wyżej filmów.