Mandalorian sezon 2, odcinek 5. Gdzie i kiedy oglądać S02E05?

2020-11-27 14:22 AW
The Mandalorian
Autor: Disney+/Ferrari Press/East News

The Mandalorian, który ukazał się w tym samym czasie, gdy debiutowała platforma Disney+, był strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o pomoc przy wypromowaniu jej. Serial okazał się najchętniej oglądaną produkcją 2019 roku, a drugi sezon, którego emisja rozpoczęła się jesienią 2020, również nie może narzekać na niską oglądalność. Co więcej, widzowie mogą już zacierać ręce, ponieważ twórcy zapowiedzieli także rozpoczęcie prac nad sezonem trzecim.

Mandalorian sezon 2, odcinek 5. Gdzie i kiedy oglądać S02E05? Wiele wskazuje na to, że serial może liczyć jeszcze na wiele kolejnych sezonów. Dla platformy Disney+ to zdecydowanie kura znosząca złote jajka, dlatego z pewnością nie zrezygnuje z tej produkcji szybko. Co więcej, produkcja bardzo doceniana jest także przez krytyków i zdobyła siedem nagród Emmy.

Mandalorian sezon 2, odcinek 5. Gdzie i kiedy oglądać S02E05?

Drugi sezon Mandalorian rozpoczął się 30 października 2020, a kolejne odcinki ukazują się w piątki co tydzień. Odcinek piąty ukaże się 27 listopada 2020. Serial ukazuje się na platformie Disney+, która jak na razie nie jest dostępna w Polsce. W mediach pojawiały się informacje, że być może w naszym kraju wystartuje ona w 2021 roku, jednak jak na razie nie zostały one oficjalnie potwierdzone. Co ciekawe, na polskiej Wikipedii można już znaleźć informacje o tym, którzy aktorzy podkładają głos w polskiej wersji serialu.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE