Mamutowiec - co jest prawdą? Milionerzy

2021-01-21 20:00 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Co jest prawdą o mamutowcu? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Uczestnik ma do wykorzystania dwa koła ratunkowe - pół na pół oraz publiczność. Czy będzie musiał z nich skorzystać?

Mamutowiec - co jest prawdą? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał Hubert Urbański, brzmiały: A) jest gibki i szybki, B) ma ciosy i włosy, C) ma igły i szyszki, D) to krzyżówka trąbowca i myszki.

Co jest prawdą o mamutowcu?

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego wykorzystał koło ratunkowe - publiczność. 49% osób zgromadzonych w studio wskazały wariant B) ma ciosy i włosy, 29% - C) ma igły i szyszki, 14% - D) to krzyżówka trąbowca i myszki, 8% - A) jest gibki i szybki. Uczestnik nadal nie był pewny odpowiedzi, dlatego wykorzystał kolejne koło ratunkowe - pół na pół. Pozostały odpowiedzi A) oraz C). Ostatecznie mężczyzna zaznaczył wariant C) ma igły i szyszki i była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to prawidłowa odpowiedź.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE