Mam Talent 2024

i

Autor: AKPA

Talent show

Mam Talent 2024 - kiedy i gdzie oglądać? Odcinki programu w telewizji i online

2024-03-02 16:58

Mam Talent powraca! Przed nami 15. edycja jednego z najbardziej kultowych programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji. Czeka nas sezon ze zmianami w składzie jury i prowadzących oraz wieloma świetnymi występami. Kiedy i gdzie będzie można oglądać odcinki? Oto informacje o emisji w telewizji i internecie.

Mam Talent to show, które znają wszyscy. Od lat pokazują na scenie show swoje niesamowite talenty, które zachwycają publiczność i jurorów. Ostatnią edycją Mam Talent mogliśmy zobaczyć jesienią 2022 roku. Wygrał ją Miłosz Bachonko, który zachwycił swoją grą na akordeonie. Od tamtej pory fani programu czekali na 15. sezon. Do jego premiery coraz bliżej, a TVN poinformował oficjalnie o zmianach. Z programem pożegnali się Jan Kliment i Małgorzata Foremniak. Nową jurorką będzie Julia Wieniawa, a jurorem... Marcin Prokop! Oznacza to też nowych prowadzących. Jednym z nich będzie Jan Pirowski, znany słuchaczom Radia ESKA. Towarzyszyć mu nie będzie jednak Michał Kempa, a powracająca Agnieszka Woźniak-Starak. Kiedy będzie można oglądać program?

Julia Wieniawa ujawniła prawdę o udziale w Mam Talent. To Agnieszka Chylińska zaakceptowała jej posadę!

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Mam Talent 2024 - emisja w TV

Mam Talent tradycyjnie będzie można oglądać w sobotnie wieczory na antenie stacji TVN. Pierwszy odcinek już w 2 marca o godzinie 20:00. O tej porze program będzie pokazywany też w kolejnych tygodniach. TVN pokaże także powtórki odcinków. Emitowane będą w każdą niedzielę o 13:40.

Mam Talent 2024 - odcinki online

Z pewnością znajdą się fani programu Mam Talent, którzy nie będą mogli śledzić odcinków w weekendy. To czas, kiedy dużo osób ma plany poza domem. Mamy jednak dobre wieści. Mam Talent będzie dostępny również w internecie w serwisie VOD Player.pl. Wystarczy wykupić podstawowy pakiet.