Mały Zgon - sezon 2 powstanie? Możemy liczyć na kontynuację serialu Canal+?

2020-03-25 12:20
Mały Zgon
Autor: screen youtube.com, kanał CANAL Plus Polska screen youtube.com

Mały Zgon to długo wyczekiwany serial Juliusza Machulskiego, twórcy takich hitów jak Kiler czy Vinci, uważanego za jeden z najlepszych polskich filmów gangsterskich. W Małym Zgonie reżyser wraca do gatunku, za który tak pokochali go polscy widzowie, czyli komedii kryminalnej. Co więcej, do produkcji zaangażował wybitnych polskich aktorów takich jak Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Katarzyna Herman czy Karolina Gorczyca.

Mały Zgon - sezon 2 powstanie? Co już wiadomo o nowych odcinkach serialu Juliusza Machulskiego? Początkowo produkcja miała ukazać się jeszcze w 2019 roku, jednak ostatecznie premiera została przeniesiona na wiosnę 2020. Odcinki serialu można oglądać m.in. za pośrednictwem platformy Player po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Mały Zgon - sezon 2 powstanie?

Mały Zgon to kryminalna komedia, w której skorumpowani stróże prawa zmierzą się z milionowymi długami karcianymi, a międzynarodowy kartel narkotykowy z poczciwymi, rodzimymi zakapiorami z Mazur. W cichym i spokojnym Małym Zgonie, sezon na zgony właśnie się rozpoczyna. Serial zabierze widzów w porywającą, czarno-komediowo kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony.

Pierwszy sezon Małego Zgonu składa się łącznie z ośmiu odcinków, jak na razie twórcy nie poinformowali oficjalnie, czy planowane jest tworzenie kolejnych. Z pewnością ostateczna decyzja - jak to przeważnie bywa - zależy od popularności produkcji i tego, czy serial miał wystarczającą oglądalność. A tego dowiemy się dopiero po zakończeniu emisji pierwszego sezonu. Uzupełnimy tę informację w tym newsie, jak tylko się pojawi. Póki co Mały Zgon otrzymał dość dobre opinie widzów, zwłaszcza tych, którzy od lat są fanami twórczości Machulskiego, jednak mieszane recenzje od krytyków.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE