Maja Sablewska

i

Autor: AKPA Maja Sablewska weźmie udział w "TzG"?

Taniec z gwiazdami

Maja Sablewska weźmie dział w "Tańcu z gwiazdami"? Jest odpowiedź celebrytki

2024-03-29 14:57

"Taniec z gwiazdami" nabiera rozpędu. W ubiegłą niedzielę zarówno samym tancerzom, jak i widzom towarzyszyły ogromne emocje. Z programem pożegnały się bowiem aż dwie pary. Na widowni show Polsatu często pojawiają się największe polskie gwiazdy. W niedzielę 24 marca jedną z osób, które oklaskiwały wyczyny tancerzy była Maja Sablewska. Czy kiedyś zobaczymy ją na parkiecie? Celebrytka zabrała głos w tej sprawie.

Maja Sablewska swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała od pracy menadżera muzycznego. Współpracowała z największymi gwiazdami polskiej estrady, jak Natalia Kukulska, Doda, Marina Łuczenko, czy Edyta Górniak. Szerszej publiczności dała się poznać w 2011 roku, kiedy została jurorką programu rozrywkowego stacji TVN "X-Factor". Jako prezenterka telewizyjna zadebiutowała w 2013 roku, prowadząc swój autorski program "Sablewskiej sposób na modę" dla TVN Style. Jesienią 2022 roku na antenie Polsat Café wyemitowano pierwszy odcinek najpopularniejszego programu z Sablewską w roli prowadzącej "10 lat młodsza w 10 dni". Czy popularna prezenterka rozważa możliwość wystąpienia w tanecznym show Polsatu? O to zapytał ją po ostatnim odcinku prowadzący - Krzysztof Ibisz.

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Krzysztof Ibisz przycisnął Maję Sablewską

"Taniec z gwiazdami" na antenie Telewizji Polsat gości już po raz 14. W wiosennej edycji możemy podziwiać taneczne umiejętności takich gwiazd, jak chociażby: Dagmara Kaźmierska, Maciej Musiał, Roksana Węgiel, czy Anita Sokołowska. Na widowni często pojawiają się ludzie związani z polskim show-biznesem. Podczas ostatniego, niezwykle emocjonującego odcinka występy uczestników oglądała także Maja Sablewska. Krzysztof Ibisz postanowił skorzystać z okazji i zapytać prowadzącą "10 lat młodsza w 10 dni", czy chciałaby zatańczyć w kolejnej edycji programu. Prezenterka zdawała się być mocno zaskoczona i zmieszana pytaniem kolegi. Widać było, że nie miała ochoty odpowiadać na to pytanie, jednak Krzysztof Ibisz przypomniał jej, że z pewnością ogląda to dyrektor programowy Polsatu - Edward Miszczak.

Maja Sablewska Wstąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Sablewskiej nie pozostało zatem nic innego, jak odpowiedzieć na kłopotliwe dla niej pytanie. Nie opuściła jednak gardy i wymijająco odpowiedziała na pytanie dotyczące jej ewentualnego udziału w "Tańcu z gwiazdami".

"Trzeba skupiać się na tym, w czym jest się dobrym, a ja jestem dobra w metamorfozach" - powiedziała i zaprosiła widzów do oglądania swojego programu.