Magia nagości - prowadząca. Kim jest gospodyni programu?

2021-04-14 18:25 AW
Magia nagości
Autor: screen youtube.com, kanał OUTtv screen youtube.com

Kontrowersyjne i wzbudzające duże emocje programy telewizyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Doskonale wiedzą o tym producenci, którzy cały czas próbują przyciągnąć widzów przed ekrany nowymi zaskakującymi formatami. Takim programem jest z pewnością Magia nagości bazująca na brytyjskim formacie Naked Attraction, który w Wielkiej Brytanii emitowany jest już od 2016 roku.

Magia nagości - prowadząca. Kim jest gospodyni programu? Programy randkowe w telewizji nie są nowością, jednak sposób, w jaki uczestnicy dobierają się w pary, jest coraz bardziej kreatywny. Formatu takiego jak Magia nagości w polskiej telewizji jeszcze jednak nie było. Tutaj o wyborze decyduje bowiem wyłącznie wygląd nagiego ciała kandydatów.

Magia nagości - prowadząca. Kim jest gospodyni programu?

Reguły Magii nagości są dość proste. Ubrana osoba ma przed sobą rozebranych uczestników, którzy początkowo ukryci są w kabinach. Ich ciała odsłaniane są stopniowo w każdej rundzie od stóp w górę, a osoba, która dokonuje wyboru, stopniowo eliminuje kolejnych uczestników, aż zdecyduje, z kim chce iść na randkę. Polska wersja programu emitowana będzie na kanale Zoom TV, a jej premiera zaplanowana jest na maj 2021 roku. Gospodynią Magii nagości została Beata Olga Kowalska, aktorka serialowa, teatralna i musicalowa, która znana jest przede wszystkim z roli Doroty Wezół w serialu Ranczo.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE