Magdalena Koleśnik i Bartosz Bielenia - erotyczne sceny między przyrodnim rodzeństwem w filmie Ondyna

2021-06-16 16:03 AR
Magdalena Koleśnik i Bartosz Bielenia
Autor: Backgrid/East News, instagram.com/magdalenakolesnik

Magdalena Koleśnik i Bartosz Bielenia to młodzi aktorzy, którzy w ostatnich latach odnoszą duże sukcesy w kinematografii. Jakiś czas temu razem zagrali w filmie Ondyna, gdzie musieli zagrać sceny łóżkowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie byli przyrodnim rodzeństwem. Sytuację skomentowała aktorka.

Magdalena Koleśnik i Bartosz Bielenia to jedne z największych objawień polskiej kinematografii. Oboje mają dużo pracy. Pojawiają się nie tylko w filmach, ale także na małym ekranie. Jedną z ostatnich produkcji z ich udziałem jest film Ondyna. Musieli tam wykonać scenę erotyczną. Wiele osób nie wiedziało, że Małgorzata i Bartosz są przyrodnim rodzeństwem. Po miesiącach od premiery Magdalena Koleśnik postanowiła skomentować tę kontrowersyjną scenę na łamach Wysokich Obcasów. Została zapytana, czy czuli się niekomfortowo na planie. - Nie, skąd! My się lubimy i sobie ufamy. Miałam wrażenie, że to ekipa miała większy problem z tym, że mamy sceny seksu, niż my. My mieliśmy luz - odpowiedziała. Nie ma wątpliwości, że w takich sytuacjach trzeba mieć duży dystans i zaufanie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Ondyna - o czym jest film?

Ondyna to polski dramat z 2019 roku. Tytułowa bohaterka Ondyna była nimfą wodną, która zadurzyła się w zwykłym śmiertelniku. Niestety, została przez niego zdradzona i musiała rzucić na niego klątwę. Z tego powodu człowiek będzie oddychał tak długo, jak będzie o tym pamiętał.

Ondyna - obsada, twórcy

Ondyna to film, w którym Magdalena Koleśnik i Bartosz Bielenia zagrali główne role. Na ekranie pojawiają się także Judyta Paradzińska-Górska, Aleksandra Bożek, Michał Majnicz, Jarosław Grzelak, Phil Forbes, Maciej Karbownik. Za reżyserię odpowiadał Tomasz Śliwiński. Tworzył także scenariusz we współpracy z Magdaleną Hueckel.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE