Magda Berus dla eski

i

Autor: eska.pl

Magda Berus - gwiazda Bejbi Blues i Nieulotne w zaskakującym wywiadzie dla Eska Cinema! [VIDEO]

2013-02-20 16:32

Magda Berus - znana jako Natalia z Bejbi Blues i Karina z Nieulotne - to nowa twarz i głos pokolenia? Czy bohaterka dwóch przebojowych polskich filmów wysoko ocenianych także na zagranicznych festiwalach - czuje się już gwiazdą? Magda pozytywnie zaskakuje widzów w ekskluzywnym videowywiadzie na Eska Cinema!

Magda Berus - znana jako Natalia z Bejbi Blues i Karina z Nieulotne - udzieliła ekskluzywnego wywiadu specjalnie dla Eska Cinema!

>>> Kim jest MAGDALENA BERUS - Natalia z filmu Bejbi Blues?

Magda Berus - czy to nowa twarz i głos pokolenia współczesnej młodzieży? Czy bohaterka dwóch przebojowych polskich filmów wysoko ocenianych także na zagranicznych festiwalach - czuje się już gwiazdą? Magda pozytywnie zaskakuje widzów w ekskluzywnym videowywiadzie!

O polskim kinie, filmach które lubi, o najbardziej pamiętnej scenie z Bejbi Blues, o tym czy łączy ją chemia z Jakubem Gierszałem, o tym, co uważa za sukces i za co jest wdzięczna, o recepcie na spełnienie marzeń i o swoich planach - opowiedziała jedna z najbardziej utalentowanych i zarazem najskromniejszych polskich młodych aktorek.

Zobacz zaskakujący wywiad z Magdaleną Berus i dowiedz się więcej o gwieździe Bejbi Blues i Nieulotne - na Eska Cinema!

Nie czytałeś jeszcze?

>>> Muzyka z filmu BEJBI BLUES. Czyje piosenki znajdą się na soundtracku BEJBI BLUES?

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE