Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) Macocha - meksykańska telenowela w Novelas+.

Telenowela

Macocha, odc. 26, 27, 28, 29, 30 - streszczenie. Co wydarzy się od 15 do 19 kwietnia?

2024-04-12 16:17

"Macocha" to meksykańska telenowela emitowana w polskiej telewizji. Od marca 2024 produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 15 do 19 kwietnia? Mamy dla was streszczenia!

"Macocha" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Aracely Arambula - kim jest gwiazda serialu "Macocha"? Polacy znają ją już z innych telenowel

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - odcinek 26. Poniedziałek 15.04.2024

Marcia konfrontuje się z Florencią i zapewnia ją, że wie, że jest morderczynią Nicolása. Florencia wszystkiemu zaprzecza, ale przyznaje, że wysłała anonimowe listy. Esteban szpieguje Marcię podczas jej kąpieli. Celia zaprasza Omara na kolację i całuje go. Marcia zaczyna dochodzenie w sprawie Lucíi. Esteban próbuje spędzić noc z Marcią. Marcia dowiaduje się o kryjówce Łucji. Florencia szuka Álvaro do nowego ataku na Marcię. Inés i Bruno wznawiają swój związek. Florencia zmusza Álvaro do zdrady Marisy. Hugo próbuje wzbudzić zazdrość Alby swoim przyjacielem. Rufino jest zdeterminowany zapłacić za operację La Condesy. Marcia wpada w pułapkę Florencii i Álvaro.

Macocha - odcinek 27. Wtorek 16.04.2024

Florencii udaje się nagrać Marcię z Álvaro, aby zmanipulować wideo. Lucía znajduje Marisę opuszczającą mieszkanie Álvaro. Marcia przyznaje, że nadal darzy Estebana uczuciami. Esteban jasno dał do zrozumienia Pauli, że ich związek będzie tylko przyjaźnią. Florencia dzieli się z Lucrecią i Emilią tym, co planuje zrobić z filmem. Marisa chce pomóc Lukrecji wyjaśnić nieporozumienia z Pablo, więc prosi Omara o pomoc. Florencia próbuje przekonać Rufino do przyjęcia stanowiska w firmie. Lucía przyznaje, że nigdy nie była zakochana w Omarze. Lucrecia kpi z Marisy, gdy widzi, że żadne z jej dzieci nie zwraca na nią uwagi. Lukrecja organizuje kolację z okazji ślubu brata. Lucía wyznaje swoją prawdę Pablo, on uspokaja ją pocałunkiem.

Macocha - odcinek 28. Środa 17.04.2024

Marcia nie chce utrzymywać intymnych kontaktów z Estebanem. Marcia odkrywa, że ​​Hugo cierpi na chorobę, która powoduje jego problemy z kobietami. Iñaki zapewnia Jimenę, że Esteban może być także mordercą jej ojca. Lucía i Pablo postanawiają dać sobie kolejną szansę. Jimena dowiaduje się, że sprawa jej ojca została zamknięta. Hugo zgadza się pracować dla Marisy. Marisa odrzuca pracę Pauli i każe jej poczekać na jej propozycje. Hugo prosi Albę o szansę. Florencia próbuje zaskoczyć Estebana zupełnie nago w jego sypialni, ale on ją wyrzuca. Esteban otrzymuje zdjęcia Marcii z Álvaro.

Macocha - odcinek 29. Czwartek 18.04.2024

Marisa konfrontuje się z Álvaro i wypytuje go o zdradę. Ten nie przyjmuje pieniędzy Florencii i postanawia wyznać Marisie prawdę. Lucía udowadnia ojcu, że zdjęcia Marisy zostały zmienione. Emilia otrzymuje dobrą wiadomość o ciąży. Marisa dziękuje Lucíi za pomoc. Esteban, dowiedziawszy się, co Florencia zrobiła Marcii, nie chce jej więcej widzieć w firmie. Esteban informuje Donato, że od powrotu Marcii Florencia nie przestaje ją nękać. Lucrecia otrzymuje testy DNA i potwierdza, że ​​Lucía jest córką Estebana.

Macocha - odcinek 30. Piątek 19.04.2024

Paula mówi Marisie, że nie zgadza się z umową, która ma zostać podpisana. Emilia radzi Lukrecji, aby zmieniła wyniki DNA. Lucrecia dowiaduje się, że Lucía poinformowała Estebana, że ​​zdjęcia Marisy zostały zmienione. Florencia grozi Marcii. Esteban przyznaje, że nadal kocha Marcię. Marcia potwierdza, że ​​Esteban nie jest mordercą Nicolása. Omar mówi Lucíi, że to Marisa zorganizowała dla niej spotkanie, aby pogodzić się z Pablo. Bruno informuje Florencię, że nie jest już udziałowcem spółki.

Macocha - obsada

 • Aracely Arámbula - Marcia Cisneros / Marisa Jones
 • Andrés Palacios - Esteban Lombardo
 • Marisol del Olmo - Lucrecia Lombardo
 • Juan Carlos Barreto - Father José Jaramillo
 • Martha Julia - Florencia Linares
 • Marco Treviño - Donato Rivas
 • Cecilia Gabriela - Emilia Zetina
 • Juan Martín Jauregui - Bruno Tejeda
 • Isadora González - Inés Lombardo
 • Denia Agalianou - Paula Ferrer
 • Eduardo España - Rufino González "El Tortuga"
 • Montserrat Marañón - Cándida Nuñez
 • Ricardo Fastlicht - Francisco "Pancho" Nuñez
 • Epy Velez - Violeta Pardo
 • Carmen Muga - Alba Bermejo