Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) "Macocha" - meksykańska telenowela emitowana w Novelas+.

Serial

Macocha - jak dobrze znasz latynoską telenowelę? Quiz wiedzy dla fanów

2024-04-26 13:06

"Macocha" to popularna telenowela. Oglądać ją mogą widzowie kanału Novelas+. Jesteś jedną z tych osób i myślisz, że wiesz wszystko o twojej ulubionej telenoweli? Przygotowaliśmy test sprawdzający wiedzę o produkcji. Odpowiedz na pytania i sprawdź wynik. Czy możesz nazwać się ekspertem od "Macochy"?

"Macocha" to produkcja ciesząca się zainteresowaniem wśród fanów latynoskich telenowel. O czym jest? Podczas podróży do Europy Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do rodzimego kraju, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Jesteś ciekawy, czy wiesz dużo o serialu? Rozwiąż quiz, który zamieszczamy niżej i sprawdź, czy możesz być nazwany ekspertem.

Macocha - kto jest kim? Bohaterowie i gwiazdy z obsady meksykańskiej telenoweli

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - jak dobrze znasz telenowelę?

Pytanie 1 z 8
O której godzinie premierowo emitowane są odcinki Macochy?