M jak miłość - Steffen Möller był ulubieńcem widzów. Jak wygląda i co dziś robi serialowy Stefan?

2020-05-25 13:05 Katarzyna Garwolińska
Steffen Möller
Autor: LEON STANKIEWICZ/REPORTER

M jak miłość to ukochany serial wszystkich Polaków, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku. Przez te wszystkie lata, obsada serialu ulegała sporym zmianom. Część aktorów pożegnała się z produkcją, część natomiast zasiliła szeregi obsady. Steffen Möller występował w M jak miłość w latach 2002-2007 i wcielał się w Stefana Müllera. Co dziś robi i jak wygląda ulubieniec widzów? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

M jak miłość - Steffen Möller był ulubieńcem widzów. Jak wygląda i co dziś robi serialowy Stefan? Steffen Möller to postać bardzo dobrze znana wszystkim widzom. Od 2002 do 2007 roku grał w M jak miłość i wcielał się w Stefana Müllera. W latach 2003-2008 zasiadał wśród zagranicznych gości w programie Europa da się lubić. W 2005 roku był natomiast gospodarzem programu Załóż się. Co dziś robi Steffen Möller?

M jak miłość - jak wygląda i co dziś robi serialowy Stefan?

Steffen Möller popularność zyskał dzięki roli Stefana Mullera w M jak miłość. W serialu grał syna Simony, przez dłuższy czas był także mężem Małgosi Mostowiak. Stefan znał dobrze Mostowiaków, z Markiem prowadził nawet pub w Lipnicy. W 2007 roku Steffen odszedł z serialu, ale pozostawił po sobie bardzo pozytywne wrażenia.

Möller po odejściu z serialu oraz po nagraniach do programu Europa da się lubić, wydał kilka płyt ze swoimi występami kabaretowymi. Jest również autorem książek Polska da się lubić, Moja klasyczna paranoja czy też Viva Warszawa - Polen für Fortgeschrittene. Przez kilka lat aktor dzielił swoje życie pomiędzy Niemcami a Polską. Dziś mieszka w ojczyźnie, ponieważ opiekuje się tam swoją mamą. Z najnowszych informacji wynika, że Steffen pracuje nad polską wersją książki Weronika, twój mąż tu jest! Jak dziś wygląda Möller? Poniżej znajdziecie jego najnowsze zdjęcia.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE