M jak miłość - serialowa Lilka zagra w Ojcu Mateuszu! W kogo wcieli się Monika Mielnicka?

2021-06-24 13:06 kg
M jak miłość
Autor: materiały prasowe

M jak miłość to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych produkcji serialowych w polskiej telewizji. Telenowela jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. W ostatnich tygodniach z hitem TVP2 pożegnała się Monika Mielnicka, która od 2018 roku wcielała się w Lilkę, ukochaną Mateusza. Okazuje się, że aktorka już wkrótce zadebiutuje w Ojcu Mateuszu! Kogo zagra?

M jak miłość - serialowa Lilka zagra w Ojcu Mateuszu! Monika Mielnicka to młoda aktorka, która największą popularność zdobyła rolą Lilki Banach-Mostowiak w serialu M jak miłość. Widzowie od 2018 roku mieli okazję śledzić jej losy i obserwować kolejne miłosne perypetie. Ku ich zaskoczeniu, w 2021 roku aktorka zdecydowała się zakończyć przygodę z hitową produkcją TVP2. Teraz wyszło na jaw, że już wkrótce pojawi się w Ojcu Mateuszu.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

M jak miłość - Monika Mielnicka w Ojcu Mateuszu!

W ostatnim czasie Monika Mielnicka odeszła z M jak miłość. Po raz ostatni wystąpiła w serialu w 1592. odcinku. Jej bohaterka wyjechała wówczas w podróż po Europie, ze starszym o piętnaście lat kochankiem. Serialowa Lilka nie zamierza jednak zrezygnować z aktorstwa. Już wkrótce widzowie zobaczą aktorkę w Ojcu Mateuszu. Jak zdradziła w rozmowie ze Światem Seriali:

Potwierdzam, że będzie można mnie zobaczyć w powstającym właśnie najnowszym sezonie "Ojca Mateusza". Jestem zaszczycona i podekscytowana, że mogę wystąpić u boku Artura Żmijewskiego, który - odkąd tylko sięgam pamięcią - jest moim idolem. To wielkie szczęście móc przyglądać się pracy tego wybitnego aktora. Jego perfekcyjne przygotowanie i skupienie na scenie, a do tego niebywała życzliwość i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Styl jego pracy to niewiarygodna magia!

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktorka oraz czy jej bohaterka zostanie na dłużej w serialu TVP1. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE