M jak miłość po wakacjach 2020 - co wydarzy się w nowych odcinkach?

2020-06-01 14:52 kg
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość to serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku. Od samego początku nie może narzekać na oglądalność, która mimo upływu lat, nadal jest bardzo wysoka. Produkcja cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ porusza tematy i problemy, które wszystkim są bardzo bliskie. 26 maja 2020 roku wyemitowany został ostatni odcinek dwudziestej odsłony serialu. Co wydarzy się w odcinkach po wakacjach?

M jak miłość po wakacjach 2020 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Jak co roku nadszedł moment, w którym musimy rozstać się z ulubionymi bohaterami serialu M jak miłość. We wtorek 26 maja 2020 roku Telewizja Polska pokazała ostatni odcinek dwudziestej serii. Na nowe odcinki fani produkcji będą musieli poczekać aż do września tego roku. Co wydarzy się w życiu Mostowiaków w epizodach po przerwie wakacyjnej?

M jak miłość po wakacjach 2020 - co się wydarzy w nowych odcinkach?

W odcinkach M jak miłość po wakacjach dużo zmieni się w życiu Joasi. Kobieta szybko zorientuje się, że po jednej nocy z Michałem zaszła w ciążę. To wywróci jej życie do góry nogami. Wszyscy już teraz zastanawiają się, czy kobieta dowie się o intrygach Michała i o tym, że zataił on prawdę o Leszku. Zwłaszcza że wszystko wskazuje na to, że Krajewski przeżyje wypadek w górach i będzie walczyć o odzyskanie Asi.

Zmiany nastąpią również w życiu Staszka. Policjant przez bójkę z Banachem zostanie wysłany na wcześniejszą emeryturę. Miejsce komendanta zajmie Janek, były Uli. W nowych odcinkach Morawski przyjmie do swojego zespołu Andrzejka i tym samym spełni marzenie męża Marzenki, o byciu policjantem.

Do Grabiny powróci Bartek, który w poprzednim sezonie wpadł w poważne kłopoty i wraz z Ulą musiał uciekać do Australii. Czy przeszłość da o sobie zapomnieć? W nowych odcinkach poznamy również wyrok, jaki zapadnie w sprawie Olka. 

Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Zaglądajcie do naszego artykułu, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE