M jak miłość, odcinki 1606 i 1607 - streszczenie. Pierwsza sprawa rozwodowa Marcina i Izy

2021-10-15 16:37 Adrian Rybak
M jak miłość Marcin
Autor: TVP

M jak miłość to serial, który nadal przyciąga wielu widzów w Polsce. Serial cieszy się popularnością od wielu lat i nie spada, ponieważ scenarzyści nieustannie przygotowują wiele zwrotów akcji. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kolejnych ciekawych sytuacji. Co się wydarzy? Przeczytaj streszczenia!

M jak miłość, odcinki 1606 i 1607 - streszczenie. To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie są nie do poznana! Tak się zmieniły Emilka i Zuzia - ujęcia sprzed 15 godz. jak Cichopek pokazuje córki

M jak miłość - odcinek 1606. Poniedziałek 18.10

Patrycja wciąż leży w szpitalu, cały czas zastraszana przez męża, który nie chce zgodzić się na ich rozwód. A gdy przyjaciółkę odwiedza Marta, Argasińska wyznaje jej w końcu prawdę o dziecku i niebezpieczeństwie, które grozi Łukaszowi. Tymczasem Aneta zaprzyjaźnia się z Karoliną, zaprasza dziewczynę do domu i odkrywa, jak wiele obie mają wspólnego. Ania – wspólnie z Basią i Jaśkiem – wciąż próbuje za to odnaleźć Damiana, który po ucieczce z domu nie daje znaku życia.

M jak miłość - odcinek 1607. Wtorek 19.10

Iza i Marcin jadą na pierwszą rozprawę rozwodową i i choć oboje cierpią, nadal nie potrafią się porozumieć. Joanna zdesperowana, by zdobyć pieniądze na spłatę gigantycznego długu we Francji prosi za to w końcu o pomoc Michała. A do tego odkrywa przypadkiem, że Leszek ma nową ukochaną: piękną Luizę, która jest gwiazdą mediów. Tymczasem Ostrowski spotyka się z biznesmenem z Hiszpanii, który chce odkupić od niego wydawnictwo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE