M jak miłość odcinki 1527 i 1528 streszczenie: Ala przeżywa szok, bo poznaje prawdę o śmierci brata. Na Deszczowej, podczas kameralnej imprezy, wybucha ostra kłótnia

2020-09-21 14:05 kg
M jak miłość
Autor: materiał TVP

M jak miłość odcinki 1527 i 1528 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Emisja odcinków zaplanowana jest na wtorek, 22 września oraz na poniedziałek, 28 września. M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinki 1527 i 1528 streszczenie: Kinga mimo kolejnych problemów tryska energią. Magda zaczyna się niepokoić o przyjaciółkę. Jest coraz bardziej pewna, że Kinga coś przed nią ukrywa. Ala tuż po pierwszym egzaminie przeżywa jednak szok, bo poznaje w końcu prawdę o śmierci brata. Odkrywa, że mordercą był ojciec Rafała. Barbara coraz bardziej niepokoi się o Modrego.

M jak miłość - odcinek 1527

Kinga mimo kolejnych problemów tryska energią. Magda zaczyna się niepokoić o przyjaciółkę. Jest coraz bardziej pewna, że Kinga coś przed nią ukrywa i nie zachowuje się normalnie. Tymczasem Zduńska organizuje nagle dla przyjaciół kameralną imprezę wspólnie z Anką. Postanawia wykorzystać okazję, by poznać nową "dziewczynę" Pawła - Frankę. A gdy Kamil na imprezie znów sięga po alkohol, na Deszczowej wybucha ostra kłótnia.

M jak miłość - odcinek 1528

Lilka i Mateusz przystępują razem z kolegami do matury. Ala tuż po pierwszym egzaminie przeżywa jednak szok, bo poznaje w końcu prawdę o śmierci brata. Odkrywa, że mordercą był ojciec Rafała. Z kolei Banachowa opowiada o swojej bolesnej przeszłości Staszkowi. Wyznaje, że były mąż wciąż ją szantażuje. Marzenka z Andrzejkiem odkrywają, że siedlisko ma poważne problemy, ponieważ Ula zalega z opłatą podatków. Barbara coraz bardziej niepokoi się o Modrego. Jest pewna, że "opiekunka" seniora wcale nie dba o jego zdrowie.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE