M jak miłość, odcinek 1589 - streszczenie. Patrycja jest w ciąży

2021-05-09 14:15 PO.
M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm

M jak miłość wciąż trzyma widzów w napięciu! Co tym razem wydarzy się w najnowszym odcinku? R jak... rewolucje! Łukasz, Olek, Marcin... Wszyscy trzej są młodzi, ale już wiedzą, że wystarczy sekunda – jeden błąd lub źle dobrane słowo - i całe ich życie może legnąć w gruzach. A co spotka ich w kolejnym tygodniu? Streszczenie odcinka 1589 M jak Miłość znajdziecie poniżej!

M jak miłość i intrygujące losy bohaterów ciąg dalszy! Co takiego wydarzy się w 1589 odcinku popularnego od lat serialu? Streszczenie odcinka czeka na was poniżej! 

We wtorek Patrycja nadal będzie się źle czuć... i w końcu, zaniepokojona, zrobi test ciążowy. A gdy zobaczy wynik, od razu pobiegnie do Łukasza. Pechowo, niedaleko domu chłopaka Argasińska wpadnie jednak na Martę...

M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami. Zabije własnego ojca i wciągnie Rogowską w zbrodnię

- Cześć! Co ty tu robisz?

- Byłam... na zakupach! Znajoma poleciła mi butik, tu niedaleko…

- I nic nie kupiłaś?

- W końcu nic! Była jedna fajna kiecka, niestety nie w moim rozmiarze... No dobrze, kochana, to ja… uciekam!

- Patrycja, poczekaj! Powiedz mi… O co chodzi? Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu mnie unikasz... Czy ja cię czymś uraziłam? Nie odzywasz się, nie odbierasz telefonów, nie odpisujesz na SMS-y…

- Przepraszam cię, mam kłopoty… rodzinne.

- Chodzi o tego młodego mężczyznę? Jerzy się dowiedział?

- Nie. Na szczęście nie… Ale ty powinnaś... Tobie... chciałabym o czymś powiedzieć…

Kilka godzin później test, który zrobiła jego żona, znajdzie za to w łazience Argasiński. I od razu zażąda od ukochanej wyjaśnień.

- Kto jest ojcem?

- Słucham?...

- Powiedz mi, kto jest ojcem! Bo na pewno nie ja! Od miesięcy ze sobą nie sypiamy…

Spore problemy czekają także Olka. Chodakowski po raz pierwszy będzie operował razem z żoną – Karolinę, młodą piłkarkę u progu sportowej kariery. A w trakcie zabiegu pojawią się nagle komplikacje. W finale lekarzom uda się pacjentkę uratować, ale Argasiński i tak wybuchnie gniewem – gdy odkryje, że Olkowi asystowała Aneta. 

- Co tu się właściwie stało?(...) Rekomendowałem, żeby asystował panu doktor Karnowski, interesował się tym przypadkiem, był świetnie zorientowany... Dlaczego pan mnie nie posłuchał?

A młody chirurg znów będzie musiał stanąć w obronie ukochanej...

- Moja żona perfekcyjnie przygotowała się do tego zabiegu... I w niej również miałem pełne wsparcie!

- Przyzna pan, że w przeszłości zdarzały się różne… incydenty. Z udziałem pańskiej żony...

- Ale w tym wypadku nie było żadnego niedopatrzenia z jej strony! Wręcz przeciwnie - wykazała się opanowaniem, zimną krwią i między innymi dzięki niej wszystko skończyło się szczęśliwie!

Na tym jednak problemy Olka wcale się nie skończą.Tuż po pracy Chodakowski zajrzy do gabinetu Iwony... a ta otwarcie zasugeruje, że już czas na wnuki. Wprawiając tym zięcia w lekki szok.

- Aneta chce mieć dzieci? Tak ci powiedziała?...

- Nie wprost. Ale znasz ją, wiesz, jaka ona jest… Wprost nigdy się nie przyzna. Choć ostatnio bardzo się zmieniła, nie zauważyłeś?

- Cholera, ale mnie zażyłaś… I co ja mam z tym fantem zrobić?

- Nie wiem. To wasza sprawa. Tylko jej nie mów, że to wyszło ode mnie… Nie mam ochoty na dziką awanturę!

Wieczorem Olek poruszy za to delikatny temat w rozmowie z ukochaną...

- Serio? Chcesz tego?...

- Nie wiem… Może? Myślę o tym od jakiegoś czasu… A ty? Chciałbyś? Mieć dzieci... z wariatką?

- Trudne pytanie. Jeśli odpowiem twierdząco… czy to znaczy, że sam jestem stuknięty?

- I to jak… Do kwadratu!

Tymczasem Marcin będzie miał dużo mniej szczęścia. Ciche dni, samotne noce - małżeństwo Chodakowskiego z Izą wciąż będzie o krok od rozpadu. A Bosacka odwiedzi w dodatku chłopaka w pracy i wyzna, że jego największy wróg na nowo jest na wolności.

- Przyszłam pana ostrzec. Mój mąż… były mąż wyszedł z aresztu.(...) Niech pan uważa. On pana obsesyjnie nienawidzi. Będzie się na panu mścił, za własne błędy. Nie odpuści...

Za to kilka godzin później do drzwi Chodakowskich zapuka policja i Marcin zostanie aresztowany!

- Komenda Rejonowa Policji.... Zapraszamy na komisariat w sprawie pobicia Jana Bosackiego...

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1589 już 11 maja o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 – lepiej nie przegapić!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE