M jak miłość, odc. 1581 - streszczenie. Bartek poznaje prawdę!

2021-04-10 9:30 PO.
M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm

M jak miłość to polska produkcja, która już od lat cieszy się bardzo wysoką oglądalnością! Dla wielu Polaków serial ten wciąż jest numerem jeden, dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, co ciekawego wydarzy się w najbliższym odcinku. Streszczenie nadchodzącego odcinka M jak miłość 1581 czeka na was poniżej!

M jak miłość niezmiennie od lat trzyma Polaków w napięciu! W nadchodzącym odcinku również nie będzie inaczej. Okazuje się, że wraz z nowymi odcinkami produkcji, dojdzie do wielu zwrotów akcji, które jak wiadomo, widzowie lubią najbardziej. M jak miłość - odcinek 1581. Co się wydarzy? Dokładne, opisowe streszczenie znajdziecie poniżej! Serial M jak miłość oglądać można w Telewizji Polskiej na kalane drugim. Aktualnie emitowany jest on w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55. Każdy odcinek ma także swoje kulisy powstawania, które można obejrzeć chwilę po odcinku. 

M jak miłość, odcinek 1581 - streszczenie

W kolejnym odcinku M jak Miłość, 1581 - Ula zdradzi w końcu Bartkowi, że w Warszawie padła ofiarą molestowania. Jak Lisiecki na to zareaguje? Gdy ukochana wyzna mu prawdę, chłopak będzie w szoku.

- Dlaczego od razu mi nie powiedziałaś?!- Bo nie chciałam robić z tego afery...- Afery?! To należało zgłosić na policję! Gnojek powinien dostać za swoje!- Bartuś… Proszę cię, wiem... ale teraz nie mam siły tego wałkować, dobrze?

Kilka godzin później Bartek postanowi za to wyrównać rachunki... i pojedzie do Warszawy, by odszukać mężczyznę, który o mało nie zgwałcił jego żony. A gdy stanie z Raczkowskim twarzą w twarz, biznesmen będzie bez szans.

- Ula Lisiecka, moja żona… Była tu w zeszłym tygodniu, pamiętasz ją? Pamiętasz, gnojku czy nie?! Przyjąłeś ją do pracy, a potem… wystartowałeś do niej z łapami! Co, nic nie mówisz?... Tchórz cię obleciał?!- Co pan robi?!- Z dziewczynami jesteś odważny, co? Zobaczymy, czy ze mną też będziesz!

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1581 już 12 kwietnia o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!

M jak miłość, odcinek 1581: Józef Modry padnie ofiarą kolejnego oszustwa! Ala koszmarnie upokorzona przez Rafała - ZWIASTUN
NAJNOWSZE