Kozacka miłość - streszczenie. Koźma znajdzie Katję i siłą będzie chciał zmusić ją do ślubu! Zaciągnie ją do cerkwi

2021-04-10 18:47 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to kolejny kostiumowy hit emitowany przez Telewizję Polską. Mimo że serial swoją premierę miał już w 2014 roku, polscy widzowie mogą oglądać go od listopada 2020. Kozacka miłość błyskawicznie okazała się strzałem w dziesiątkę, a każdy odcinek serialu gromadzi przed telewizorami bardzo dużą widownię. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45, a cały sezon serialu składa się łącznie z 270 epizdow.

Kozacka miłość - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. 

Kozacka miłość - streszczenie

W 95 odcinku serialu dojdzie do prawdziwie dramatycznych wydarzeń. Iłłarion Gruszyn zatrudnia Alonę jako służącą. Zachęca ją także, by przeniosła się z ojcem do jego domu. Stiepan załatwia służbowe sprawy w Ustiużynie. Gdy przy okazji bez zapowiedzi odwiedza ojca, spotyka Skorniakową. Koźmie udaje się znaleźć Katję. Siłą prowadzi ją do cerkwi i próbuje przymusić do ślubu, chociaż dziewczyna protestuje. Oksana ucieka z zajazdu i udaje się do Fiodora. Mężczyzna jednak ją odtrąca, ponieważ kocha Olgę. Emisja odcinka 95 zaplanowana została na poniedziałek 19 kwietnia.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE