M jak miłość. Iza ma romans z Michałem? Marcin wpadnie w furię!

2021-05-05 14:21 Adrian Rybak
M jak miłość Marcin
Autor: TVP

M jak miłość to serial, którzy przyciąga przed ekrany wielu Polaków. To nadal najchętniej oglądany serial Telewizji Polskiej. Wkrótce dojdzie do ciekawych zwrotów akcji, które z pewnością zaskoczą widzów. Jeden z nich dotyczy wątku Izy i Marcina - ulubieńców widzów. Czy Iza zdradzi go z Michałem? Wyjaśniamy, co się stanie

M jak miłość nadal trzyma w napięciu wielu widzów. Pomimo, że serial można oglądać od lat, nadal cieszy się ogromną popularnością. Dla wielu osób Mostowiakowie stali się niczym prawdziwa rodzina i z wypiekami na twarzy śledzą ich losy. W nadchodzących odcinkach dojdzie do ciekawych wydarzeń. Złe informacje mamy dla fanów Izy i Marcina. W ich związku dojdzie do trudnej sytuacji. Marcin wpadnie w furię po tym jak zobaczy kobietę w ramionach Michała, postaci granej przez Pawła Deląga. Będzie przekonany, że tą kobietą jest właśnie Iza, przez co rzuci się z pięściami na Ostrowskiego. Marcin pójdzie do Izy i powie jej, że chciał jej wierzyć, ale nie może jej zaufać. Okaże się jednak, że to inna osoba, a u Marcina znów wzięła górę chorobliwa zazdrość. Kobietą, z którą będzie Michał, jest Joasia, która powróci do serialu po kilkudziesięciu odcinkach przerwy. Niestety, tak nie zakończy się ta sytuacja. Iza podejmie radykalną decyzję. 

M jak miłość, odcinek 1588 ZWIASTUN: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Pierwszy seks Kamila i Anity. Werner oświadczy się Sandrze?

M jak miłość. Koniec związku Izy i Marcina?

Iza nie będzie mogła się pogodzić z faktem, że mąż nie ma do niej żadnego zaufania. Po scenie zazdrości w wykonaniu Marcina weźmie płaszcz i ze łzami w oczach wyjdzie z mieszkania. Czy to oznacza koniec ich małżeństwa? Na decyzję Izy trzeba będzie poczekać. Do samej awantury dojdzie w 1591. odcinku M jak miłość. Emisja zaplanowana jest na wtorek 18.05.2021.

M jak miłość - fabuła

Serial opowiada o losach rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w miejscowości Grabina. Scenariusz opiera się na dzieciach seniorów. Z czasem jednak w serialu pojawiały się nowe postacie, a pierwotni główni bohaterowie zaczęli schodzić na drugi plan. Aktualnie jednym z najważniejszych wątków jest związek Marcina i Izy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE