M jak miłość - przerwa świąteczna 2018. Kiedy nie będzie emisji?

2018-12-25 18:51
M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm M jak miłość

Jak co roku w okresie bożonarodzeniowym emisja M jak miłość zostanie na jakiś czas wstrzymana. Kiedy serial powróci na antenę?

M jak miłość - przerwa świąteczna 2018. Kiedy nie będzie emisji? Czy M jak miłość zostanie wyemitowane w Wigilię? Kiedy serial powróci na antenę? Te pytania z pewnością zadaje sobie wielu fanów tej popularnej produkcji. Sprawdź, co wiemy na temat emisji M jak miłość w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

M jak miłość - najsmutniejsze śmierci w serialu. Tych bohaterów cały czas nam brakuje

M jak miłość - przerwa świąteczna 2018

Najpopularniejszy serial polskiej telewizji, M jak miłość, emitowany jest obecnie w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55. Jak co roku czeka nas jednak przerwa w emisji w okresie bożonarodzeniowo-noworocznym. W jakich dniach dokładnie nie będzie emisji? W tym roku wigilia (24.12) wypada w poniedziałek i już wtedy nie zobaczymy M jak miłość. We wtorek (25.12), czyli pierwszego dnia świąt, także nie będzie emisji nowego odcinka. Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale najprawdopodobniej emisji nie będzie także w sylwestra oraz w Nowy Rok, a pierwszy odcinek M jak miłość po świętach zobaczymy dopiero w poniedziałek 7 stycznia 2019.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE