M jak miłość 1801 i 1802: STRESZCZENIE. Niebezpieczny wypadek i pojmanie Roberta!

i

Autor: TVP M jak miłość 1801 i 1802: STRESZCZENIE. Niebezpieczny wypadek i pojmanie Roberta!

Polskie seriale

M jak miłość 1801 i 1802: streszczenie. Niebezpieczny wypadek i pojmanie Roberta!

2024-04-29 11:37

“M jak miłość” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie dramaty zobaczymy tym razem? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1801 i 1802 oraz szczegóły ich emisji.

M jak miłość odc. 1801 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1801. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Barbara i Maria wspominają lokalnego proboszcza po jego nagłej śmierci i pogrzebie. Basia opiekuje się w domu kolejnym pupilem ze schroniska. Zwierzak pomaga Mostowiakowej pogodzić się z utratą przyjaciela. Ksiądz Grzegorz przekazuje wzruszonej seniorce pamiątkę, którą zostawił jej zmarły: modlitewnik. Poza tym młody kapłan ma całą serię pechowych wypadków i w końcu postanawia zacząć treningi judo, by nauczyć się upadania bez kontuzji. Barbara w trudnych chwilach dostaje też wsparcie od Marty, która przyjeżdża na wieś razem z Jackiem. Były mąż prosi przy okazji Wojciechowską, by dała mu kolejną szansę, ale ta wciąż się waha. Gdy Mileckiego akceptuje w końcu jej matka, zapraszając nawet na kolację, Marta postanawia jednak otworzyć się na miłość. Dorota daje Bartkowi noworoczny prezent - drogi zegarek, ale wyraźnie jest urażona, bo chłopak święta spędził z rodziną. Sytuację pogarsza fakt, że Lisiecki cały czas pomaga Natalii i gdy dziewczyna jest chora, otacza ją opieką. W finale Kawecka postanawia wyjechać za granicę ze swoją koleżanką Adą, tym razem już bez ukochanego. A jej przyjaciółka nagle zaczyna okazywać Bartkowi chłód i namawia Dorotę do zerwania “płatnego” związku przez oszczerstwa, które za plecami Kaweckiej rozsiewa na jej temat były mąż Tomasz. Robi też po kryjomu zdjęcie listy przelewów, które milionerka wysłała do kochanka.

M jak miłość odc. 1801 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1801. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość odc. 1802 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1802. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Bliscy niepokoją się o Anię, bo nagle zerwała kontakt z Robertem, co wyraźnie ją irytuje. Marcin odkrywa w końcu - wspólnie z Jakubem - że mężczyzna jest powiązany z gangiem Rafalskiego i w finale doprowadza do zatrzymania bandyty przez policję. Obaj detektywi biorą w aresztowaniu gangstera udział, przez co na kilka godzin tracą kontakt z rodziną. A wtedy dochodzi do niebezpiecznego wypadku. Gdy Aleksandra zabiera Maję z Szymkiem na kostiumowy bal - na który kreacje szykuje juniorom Kama - jej wnuczka spada na imprezie ze schodów. Mała trafia na obserwację. a seniorka na pomoc znów wzywa Kamę, bo ani do Izy, ani do Marcina nie udaje jej się dodzwonić. Aneta odkrywa, że Wojtek jest poważnie chory i do tego uzależnił się od leków, Kolega znika nagle z kliniki w trakcie dyżuru i zasypia na parkingu. Majer błaga przyjaciółkę o dyskrecję, a ta zgadza się ukryć jego problemy - nawet przed Olkiem - ale tylko pod warunkiem, że zgłosi się po pomoc do specjalisty. Tymczasem mąż lekarki, widząc jej zażyłość z Wojtkiem, znów zaczyna się niepokoić. Kasia odwiedza razem z Justyną kierowniczkę ośrodka adopcyjnego, do którego trafił przed laty syn Stawskiej i odkrywa, że ich kuzyn nosi obecnie nazwisko Adam Olszyna, jest ordynatorem w jednym ze stołecznych szpitali i nie wie, że został adoptowany. Obie siostry jadą do placówki, by go poznać.

M jak miłość odc. 1802 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1802. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 30 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: “Na Wspólnej”: Trójkąt miłosny zniszczy relację Uli i Tosi? Pójdą na całego!

Najgłośniejsze odejścia aktorów z polskich seriali

Quiz o M jak Miłość. Znasz wykształcenie Mostowiaków?

Pytanie 1 z 10
Marek Mostowiak ma wykształcenie
Anna Szymańczyk to filmowa Oliwka. Jak wspomina pracę na planie Nic na siłę?